Skocz do zawartości

pozycjonowanie a urlop


kruzyk

Rekomendowane odpowiedzi

witam jako ze od tej soboty (chwale sie) ide na 3 tygodniowy urlop, tak wiec internet out...

i moje pytanie: czy skoro teraz dodaje srednio ok 5 wpisow do katalogow, to czy jak przerwe na 3 tygodnie to sie nic nie stanie? i czy jak wroce to moge zaczac znowu dodawac po 5 wpisow do katalogow ? czy moze Google sie wzburzy za ten przestoj?

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbadane są wyroki Google

Nic nie można ci doradzić

To jak pytanie czy jutro bedzie podmuch wiatru

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królu boży :D

Pozycjonowanie jest skomplikowane.

Tydzień w pozycjonowaniu dla engina Googla to jak dla ciebie 15 minut

Pozycjonowanie składa się z wielu cegiełek

Nazwijmy przzykładowo że jest to 100 cegiełek i związków skutkowo przyczynowych pomiędzy nimi.

Wypisując te wszystkie zalezności i biorąć po uwage że powiedzmy znasz tylko 90 tych cegiełek .Oraz biorąc pod uwagę że wyszukiwarki są nieprzewidywalne(szukaj wątku o obecnym urlopie robotów ;) )

Moższ jechać na urlop i olać spokojnie :D wrócisz zrobisz :D

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie, ludzie, coraz głupsze pytania wymyslacie. myślałem, że nic nie przebije "zmiany grafiki a spadku w google" :mrgreen: a jednak.

zastanówcie się jaki "w przyrodzie" jest przyrost linkow? staly po 5,10 linkow dziennie/tygodniowo/miesiecznie??? Przeciez prawdziwy przyrost linkow jest czytym spontanem (jak mawia teraz mlodziez) dzisiaj 5, jutro 2, pojutrze nic. przeciez dla googla bardziej naturalnym jest taki zmienny przyrost (oczywiscie caly czas w jakis granicach) niz co x dni po x linkow. to dopiero jest podejrzane. :!: *

* na szczescie w zwiazku z roznym czasem indexacji roznych stron nie wszystko idzie razem. ale tym samym ty sobie ustalasz dzienne ramy po x linkow a dla googla sa to zupelnie inne liczby :D dzisiaj zideksuje 1 katalog, jutro nic, pojutrze pozostale x linkow ;)

wyluzujcie bo popadacie w coraz to wieksze paranoje i tworzycie nowe spiskowe teorie. a panowie z googla jakby poczytali to mieli by ubaw czego to ludzie nie wymyślą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho Normanos :roll: oni się tym przemują poważnie. :mrgreen:

Udawajmy że my też :mrgreen:

Zrobimy sobie potem ranking crazy topiców 8)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz na urlop? A na jakie frazy pozycjonujesz? ;-)

najgorszego czego możesz się obawiać to awarii serwera i nieobecności strony w necie. Googiel też ma urlop jak widać wiec milego odpoczynku.

Ja na urlop pojade moze w przyszlym roku :D

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autor najśmieszniejszego otrzyma pod koniec roku tytuł seokaktusa :D

Na baterię??? :shock: :mrgreen:

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za mile zyczenia ;)

Mam nadzieje ze serwer mi niespodzianki nie zrobi... to samo z linkami - ze nagle katalogi nie zaczna znikac razem z moimi linkami :) ale chyba przewrazliwiony jestem - jak pisalem ostatnio boje sie nawet title zmieniac bo a noz spadne... no ale kto nie ryzykuje ten nie zdobywa...

pozdr.

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności