Skocz do zawartości

pozycjonowanie a urlop

kruzyk

Rekomendowane odpowiedzi

witam jako ze od tej soboty (chwale sie) ide na 3 tygodniowy urlop, tak wiec internet out...

i moje pytanie: czy skoro teraz dodaje srednio ok 5 wpisow do katalogow, to czy jak przerwe na 3 tygodnie to sie nic nie stanie? i czy jak wroce to moge zaczac znowu dodawac po 5 wpisow do katalogow ? czy moze Google sie wzburzy za ten przestoj?

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Królu boży :D

Pozycjonowanie jest skomplikowane.

Tydzień w pozycjonowaniu dla engina Googla to jak dla ciebie 15 minut

Pozycjonowanie składa się z wielu cegiełek

Nazwijmy przzykładowo że jest to 100 cegiełek i związków skutkowo przyczynowych pomiędzy nimi.

Wypisując te wszystkie zalezności i biorąć po uwage że powiedzmy znasz tylko 90 tych cegiełek .Oraz biorąc pod uwagę że wyszukiwarki są nieprzewidywalne(szukaj wątku o obecnym urlopie robotów ;) )

Moższ jechać na urlop i olać spokojnie :D wrócisz zrobisz :D

ludzie, ludzie, coraz głupsze pytania wymyslacie. myślałem, że nic nie przebije "zmiany grafiki a spadku w google" :mrgreen: a jednak.

zastanówcie się jaki "w przyrodzie" jest przyrost linkow? staly po 5,10 linkow dziennie/tygodniowo/miesiecznie??? Przeciez prawdziwy przyrost linkow jest czytym spontanem (jak mawia teraz mlodziez) dzisiaj 5, jutro 2, pojutrze nic. przeciez dla googla bardziej naturalnym jest taki zmienny przyrost (oczywiscie caly czas w jakis granicach) niz co x dni po x linkow. to dopiero jest podejrzane. :!: *

* na szczescie w zwiazku z roznym czasem indexacji roznych stron nie wszystko idzie razem. ale tym samym ty sobie ustalasz dzienne ramy po x linkow a dla googla sa to zupelnie inne liczby :D dzisiaj zideksuje 1 katalog, jutro nic, pojutrze pozostale x linkow ;)

wyluzujcie bo popadacie w coraz to wieksze paranoje i tworzycie nowe spiskowe teorie. a panowie z googla jakby poczytali to mieli by ubaw czego to ludzie nie wymyślą :D

Jedziesz na urlop? A na jakie frazy pozycjonujesz? ;-)

najgorszego czego możesz się obawiać to awarii serwera i nieobecności strony w necie. Googiel też ma urlop jak widać wiec milego odpoczynku.

Ja na urlop pojade moze w przyszlym roku :D

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Dzieki za mile zyczenia ;)

Mam nadzieje ze serwer mi niespodzianki nie zrobi... to samo z linkami - ze nagle katalogi nie zaczna znikac razem z moimi linkami :) ale chyba przewrazliwiony jestem - jak pisalem ostatnio boje sie nawet title zmieniac bo a noz spadne... no ale kto nie ryzykuje ten nie zdobywa...

pozdr.

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności