Skocz do zawartości

mcdar dance check do bani ???


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

już od dłuższego czasu obserwuje rozbieżności w wynikach np dzisiaj na wszystkich DC sprawdzanych pokazuje mi pozycje 3 a jak bezpośrednio sprawdzam na danym DC to mam pozycje 5 , większe rozbierzności notuje na innej stronie tam już mam niezgodności o 40 pozycji.

macie podobnie ?

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testuje swoj wlasny kod do sprawdzania wynikow w google dla 100 roznych DC. Kod dziala pieknie - tylko jak nieznajduje strony w okreslonej liczbie wynikow (ilosci wyswietlanych na stronie) to nic nie pokazuje ...

tak czy inaczej - niezaczesto uzywam i to na domenie testowej (chyba ze na localhost) bo kod pobiera tak jakby zrodlo strony z wynikami google (tak jakby user wpisal cos do szukania) i z tego zrodla wyszukuje i podaje pozycje strony, na ktorym miejscu znajduje sie domena.

W chwili obecnej szukanie jest dla hl5, jest mozliwosc szukania tylko w polskim katalogu oraz okreslenie po ile wynikow na strone ma sie wyswietlac (tak jak ustawienia googlarki dla usera - jego preferencji).

Demka nie pokaze - z prostej przyczyny - szkoda mi domeny - bo to troche lamanie zasad google. Jesli ktos kce looknac jak to wyglada - info na gg: 1037242 i podam adres do mojego localhosta i mozna bedzie potestowac. Jesli bede przy kompie oczywiscie. Dzis np. do godziny, humm 13 siedze i potem po 22. Chetnie wyslucham opinii i propozycji co dodac.

Nie uzyawm w tym kodzie Google API's - bo te podaje calkiem inne wyniki. Kod poprostu podaje wyniki takie, jakie widzi user wchodzac na strone google.pl i zadajac zapytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kazdy umie zapisac plik z kodowaniem utf-8 :?:

Tutaj na localhost moim kod chodzi:

https://jamesisko.no-ip.info/check_position/index.php

login i haslo: demo

prosze o info na gg: 1037242 czy dziala ten adres, bo mam to jako usluge, siedze za routerem i nie mam mozliwosci sprawdzenia..;/

aha.. ze tak powiem - mam neo 512, i podejrzewam ze jak duzo osob bedzie sprawdzac - moze lacze zwolnic bardzo ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz pod uwagę parametr hl, jakim mogą się różnić testy

miałeś racje, ja durny myslałem że jak mo polska gafika wyskakiwała przy sprawdzaniu różnych DC to było wszystko ok , dopiero jak ręcznie zmieniałem parametry to zaczeło sie zgadzać :oops:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kazdy umie zapisac plik z kodowaniem utf-8 :?:

Ja umiem:) Jak możesz, to podeślij kod heh @ heh pl

Będę "dźwięczny":)

Podany adres działa, ale przy sprawdzaniu frazy do 20 wyników przy 44 DC wywaliło

Fatal error: Maximum execution time of 50 seconds exceeded in c:apachehtdocscheck_positionindex.php on line 69

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant

Właśnie zobaczyłem, że to narzędzie podaje dziwne wyniki dla jednej mojej strony, co jest w filtrze.

Najpierw byłem 30, później 70, a teraz 10 (allinanchor podaje 9), ale jak sprawdzam ręcznie z hl=en to jestem na 29.

Coś się faktycznie popsuło?:(

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant 

Właśnie zobaczyłem,

ja mam podobnie z jedną stroną ale za chiny ludowe nie wiem czy mam filtr czy jestem w sandboxie bo na allinanchor i bez allinanchoru wskazuje mi to samo ban nie jest bo booty przychodzą filtr byłby tylko na jeden keywords a poleciałem na wszystko hehehe ogólne HGW co sie stało #-o

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności