Skocz do zawartości

www.startowy.pl


papieros

Rekomendowane odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem wątpliwej użyteczności serwis... no może dla początkujących userów kompa instalujących wszystko co się da jako tygodniowa zabawka 8)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością znajdą się userzy zachwyceni pomysłem, ale jak dla mnie to tak jak napisałem wcześniej :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w zupełności wystarcza dobrze ułożony pasek ulubionych nad oknem FF. Rano klikam po kolei wszystkie strony, które trzeba i tyle ;) A w ogóle już nie pamiętam, kiedy sam ustawiałem stronę startową... niepotrzebne nerwy tylko :D Oczywiście mogą się znaleźć klienci na to, ale ja jakoś nie jestem przekonany :D

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja musze sie tylko przyjrzec temu tworowi ale juz widze dla niego zastosowanie: czesto przesiadam sie na firmowego laptopa na ktorym nic nie ma, lacznie z moimi zakladkami. :D

taki serwis ktory by mi to przechowal bylby dla mnie uzyteczny. oczywiscie mozna sobie sammeu jakas stronke wygenerowac i wrzucic na serwer - tylko kto ma na to czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie, ze wy potraficie robic strony ale jest mnostwo ludzi ,

ktorzy tego nie potrafia dla nich to gratka a zakladki zakladkami ale w zakladke rss'a nie wpiszesz a tu masz wszystko jak na dloni. Pomysl

bardzo dobry. I bede go bronil bo sam takli mialem jakis czas temu :D ...

jeno dwie lewe rece do roboty ... to teraz se moge popatrzec jak inni zrobili i beda kase trzepac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że w zakładkę nie wpiszesz, tylko nie zawsze potrzebujesz mieć wszystko na dłoni, więc co? 5 wersji takiej strony ? Czasami np. masz dużo pracy, klikniesz na stronę aby powiedzmy wyszukać, a odciągną Cię info ze świata :D Masz zakładki nad okienkiem - kilkasz dokładnie to, co Ci w tej chwili potrzebne i tyle.

Inaczej wygląda sprawa z częstą zmianą kompa - tutaj się zgadzam, może się przydać :D

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja musze sie tylko przyjrzec temu tworowi ale juz widze dla niego zastosowanie: czesto przesiadam sie na firmowego laptopa na ktorym nic nie ma, lacznie z moimi zakladkami. :D

Poszperaj w dodatkach do Firefoxa. Maja taki zmyslny patent do udostepniania zakladek innym uzytkownikom. Mozna tego uzyc w Twoim przypadku do zakladek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normanos... musisz sobie adresy na kartce pisac :)

a tak powaznie... to to nie jest zaden cud tylko dobrze zrobiona strona startowa. Jednym sie przyda innym nie (tak jak mi :])

...zycze tylko autorom serwisu zeby nie gwalcili swoich uzytkownikow po nocach reklamami tak ja sie to robi w onecie

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności