Skocz do zawartości

Czy to filtr?


stilly

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio moja domena masakrycznie spadła w wynikach google czy to filtr?

https://xa5.pl

Dzis zauwazylem pryrost linkow w tym samym czasie strona poleciala ;/

I jeszcze jedno pytanie czy jezeli dostalem filtr to czy przy linkowaniu od stron z duzym pr ma prawo podniesc mi sie pr czy raczej wywali mi sie do 0 ???

Prosze o odpowiedz?

Pozdrawiam

Polskie wsparcie serwerowe i komputerowe - Outsourcing IT, instalacje smarthome i sieci komputerowe. Poznaj nasz Blog z nowinkami IT oraz najlepsze darmowe oprogramowanie do zdalnego dostępu RustDesk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak an razie to strona nie działa.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wlasnie strone zmieniam bo zastanawiam sie czy to nie od systemu na jakim stal.

Polskie wsparcie serwerowe i komputerowe - Outsourcing IT, instalacje smarthome i sieci komputerowe. Poznaj nasz Blog z nowinkami IT oraz najlepsze darmowe oprogramowanie do zdalnego dostępu RustDesk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności