Skocz do zawartości

Duży transfer - hosting w AZ.pl czy ProHost.pl, a może macie coś lepszego?


CzarnyWEOL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem w home.pl od dwóch lat, nie ma nic na co mógłbym narzekać - zero padów, zero zamuleń, strona działa ZAWSZE, wszystko śmiga pięknie. Niestety zużywam coraz więcej transferu i nawet konto BuisnesPRO mające 900GB/rok przestaje być wystarczalne. Po przeszukaniu sieci w poszukiwaniu nowego hostingu z dużym transferem trafiłem na AZ.pl i ProHost.pl. Ceny są zaskakująco niższe w porównaniu do home.pl, oto krótkie porównanie:

1. home.pl - 900zł - 900GB/rok :lol: / 450zł rejestracja nowego użytkownika

2. az.pl - 160zł - 2000GB/rok ;)

3. prohost.pl - 300zł - 2400GB/rok B)

4. Może coś doradzisz? :jezyk1:

Proszę o konstruktywne opinie klientów i porady znawców B)

PS. Za wszystkie podziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jaki maksymalny koszt roczny?

Wiadomo, że chodzi o to, aby było jak najtaniej i jak najlepiej. Spokojnie mogę wyłożyć 500 - 600zł /rok

hosting w az?? ....:)

No pytam właśnie... Naczytałem się o nich bardzo dużo złych opinii, ale większość starszych i może coś się zmieniło w tej kwestii?

a propos az, czy przypadkiem to nie ich nowa promocja??

https://www.az.pl/promocja-domeny-pl-0zl-do...lne-gratis.html

edit: news znalazłem tutaj klik, ale to stara promocja. Przeprosił za zamieszanie ;)

Chyba jakaś nowa promocja, która trzeba powiedzieć wygląda obiecująco.

Może ktoś z Was mógłby polecić jakiś naprawdę dobry zagraniczny hosting? Widziałem są takie nawet bez limitu transferu...

Czekam w dalszym ciągu na Waszą pomoc i porady!

EDIT:

Zagraniczne bez limitów:

https://www.hosting-review.com

https://webhostinggeeks.com

Co o nich myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ovh najtanszy dedyk - znaczaco nie przekroczy tej kwoty (przy jednorazowej oplacie na dluzszy czas sa rabaty)

a i bedziesz mogl niezle poszalec, te komputerki sa naprawde fajne - moze znajdziesz kogos, kto by wzial takie cos na spolke

ja na gorszej maszynce swego czasu udzwignalem ruch na poziomie 100 k uu na dobe i spory transfer (kartki = grafika swieta - ruch na kartkach)

teraz ceny spadaja i mozna za naprawde niewielkie pieniadze miec fajny serwer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły tam gdzie masz "nieograniczony transfer" jest limit obciążenia i zapytań do sql na poziomie poniżej statystycznego hostingu współdzielonego...

Rozumiem, zawsze musi być jakiś haczyk... :D

Kukis prosiłeś wcześniej o maksymalny koszt jaki mogę przeznaczyć, możesz coś zaproponować konkretnego?

ovh najtanszy dedyk - znaczaco nie przekroczy tej kwoty (przy jednorazowej oplacie na dluzszy czas sa rabaty)

a i bedziesz mogl niezle poszalec, te komputerki sa naprawde fajne - moze znajdziesz kogos, kto by wzial takie cos na spolke

ja na gorszej maszynce swego czasu udzwignalem ruch na poziomie 100 k uu na dobe i spory transfer (kartki = grafika swieta - ruch na kartkach)

teraz ceny spadaja i mozna za naprawde niewielkie pieniadze miec fajny serwer

Ceny OVH - nie przesadzaj, przecież najtańszy kosztuje 230zł/mc, co rocznie daje sporo ponad 1k ;) Poza tym nie mam doświadczenia w obsłudze serwerów dedykowanych, ani aż takich wielkich potrzeb stąd wolę postawić na hosting.

Ktoś może ma jakieś doświadczenia z firmą JustHost.com?? Oferują ciekawą sprawę - mianowicie FREE Domain for Life jeśli dobrze rozumiem wybieramy domenę i nie musimy płacić i jej co rok przedłużać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny OVH - nie przesadzaj, przecież najtańszy kosztuje 230zł/mc, co rocznie daje sporo ponad 1k :D Poza tym nie mam doświadczenia w obsłudze serwerów dedykowanych, ani aż takich wielkich potrzeb stąd wolę postawić na hosting.

Spójrz na tabelkę po lewej stronie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny OVH - nie przesadzaj, przecież najtańszy kosztuje 230zł/mc, co rocznie daje sporo ponad 1k ;) Poza tym nie mam doświadczenia w obsłudze serwerów dedykowanych, ani aż takich wielkich potrzeb stąd wolę postawić na hosting.

Spójrz na tabelkę po lewej stronie.

Pozdrawiam.

witko2006 widzę SP Mini - 160zł - 200zł BRUTTO x 12 = 2400zł :D

Nie mam potrzeb na miarę serwerów dedykowanych, proszę o pomoc tylko i wyłącznie biorąc pod uwagę hostingi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności