Skocz do zawartości

Uwaga, Nowe zawody w branży Internetowej !!!!


beha

Rekomendowane odpowiedzi

Spamerowiec-Wiem że to określenie może być troche hamskie i zachwilke wyjdzie ze nasza strona to jakis hacking portal.. Cóż potrzebujemy wieelkiej reklamy i osoby chętne które chciałyby spamerować ogłoszenia typu "www.blogowicz.boo.pl extra serwis szablonowy" mile przyjmiemy!

Reklamowiec - Reklamowiec to osoba która musi mieć kontakty z innymi stronami przez co ułatwia to wymianę buttonów. Reklamowca musi być chętny do pracy oraz zwarty w działaniu. Reklamowca nie płaci za serwer.

Szablonowiec - Szablonowiec to osoba która robi szablony dla serwisu blogowicz.boo.pl,musi wykonywać przynajmniej 3 szablony na tydzień! Szablonowiec również nie musi płacić za serwer na koncie boo.pl

Pomocnik HTML- Osoby które dobrze znają sie na blogach i na HTML mogą udzielać pomocy potrzebującym a ich numer gadu-gadu i dane zostaną podane w dziale "pomoc w HTML'u

Avatarowiec-gość (gościarka) od avatraów i FanListingów. Avatarowiec ma obowiązek (lub jak kto woli za zadanie) zaopatrywać nasz servis w świeże avatarki i fanlistingi.

Forumowiec-Forumowiec ma za zadanie pomagać nam w gospodarowaniu forum, które jest przynależne do naszego servisu. Forumowiec otrzymuje status Junior Admina i dodaje nowe fora oraz jest moderatorem tylko WYBRANYCH for..

No więc panowie spamerowcy i reklamowcy oferta czeka na -> blogowicz.boo.pl/infopage.php?id=38

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatarowiec-gość (gościarka) od avatraów i FanListingów. Avatarowiec ma obowiązek (lub jak kto woli za zadanie) zaopatrywać nasz servis w świeże avatarki i fanlistingi.

Kava może być gościarką od avatarów ;)

niestety nie wiem co to jest fanlisting (starość nie radość...) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw musiałbym byc bardzo ciekawy żeby zmarnować czas na szukanie ;) a jakos mnie nie ciagnie do fanlistingów. nie wiem co to ale sądze, że nie dla mnie :)

ps. na jednej ze stron "Co to jest fanlisting, pewnie każdy wie" ;) :mrgreen:

ps2. Yo! Wpisujcie się jakie miasta pozycjonujom strony wuwuwu! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności