Skocz do zawartości

Link do wikipedii zamiast do mojej strony


chesmar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu, już około 2 lub 3 tygodni na stronie z wynikami wyszukiwania ( SERP chyba:) ) przy mapce google zamiast linku do mojej strony jest link do wikipedii. Wygląda to tak:obrazek z wynikami

Co można z tym zrobić, żeby znów pojawił się link do mojej strony? czy narazie czekać i nie przejmować się?

Na zdjęciu firma o literce C czyli Orbital.

www.orbital.net.pl

Proszę o nie komentowanie strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz może o tym na forum Google albo poszukaj w ich pomocy, gdzie to możesz zgłosić, bo to jakiś żart z tą wikipedią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki link dostałem na forum pomocy Googli: https://maps.google.pl/support/bin/answer.p...mp;answer=15391 . Jakby komuś się coś podobnego zrobiło warto wejść i postępować z instrukcjami. Czy pomogło mi okaże się jak dostane list z googli. W każdym bądź razie dzieki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności