Jump to content

[startup] nowe oblicze miniacza - skrypt na sterydach


Recommended Posts

Zapraszam do wersji demonstracyjnej mocno zmodyfikowanego katalogu. Zdecydowałem się modyfikacje, gdyż wielu funkcji brakowało mi w miniaczu, a chętnych do rozbudowy skryptu jest niewielu.

Obecnie na najnowszej wersji skryptu jest świeżo postawiony Katalog Etaciak.pl, a także na wcześniejszej wersji zmodyfikowanego skryptu Polskie Strony, które zdobyły już PageRank 4.

Poniżej większość zmian w obecnym skrypcie:

 • płatności SMS (można jednym kliknięciem włączyć lub wyłączyć funkcję), szybkie przełączanie pomiędzy katalogiem z płatnymi linkami (Premium SMS), jak i darmowymi (zmiany aktualizują stronę z regulaminem i formularzem służącym do dodawania wpisu),
 • poprawione sprawdzanie linków zwrotnych. W panelu administracyjnym można także listować tylko te wpisy, które mają linki zwrotne (dzięki czemu można szybko posprawdzać, czy ktoś nie usunął sobie linku zwrotnego),
 • wysyłanie maila do użytkownika w przypadku zaakceptowania wpisu lub odrzucenia (konfigurowalne niezależnie od siebie - np. chcemy wysłać maile potwierdzające akceptację, lecz nie wysyłać maili informujących o odrzuceniu wpisu),
 • wysyłanie maili do danego użytkownika ("Uwaga dotycząca wpisu") z poziomu panelu administracyjnego. Domyślnie treścią jest zawartość opisu, który ma posiadać wpis (przydatne, gdy trzeba szybko wysłać użytkownikowi maila z uwagą o poprawienie wpisu) - treść oczywiście można zmieniać. Dodatkowo idzie to na skrzynkę admina,
 • w szablonach powiadomień mailowych o zaakceptowaniu/odrzuceniu wpisu dodałem kilka nowych tagów,
 • dodawanie uwag do wpisów (widoczne tylko dla admina - przydatne, gdy np. wysłaliśmy użytkownikowi maila z jakąś informacją, to możemy zakomentować taki wpis, dzięki czemu nie pogubimy się, komu i kiedy wysyłaliśmy maile. Przydatne także, gdy z jakichś powodów chcemy opisać stronę - np. potencjalny klient). W panelu administracyjnym można także listować tylko te wpisy, które mają uwagi admina.
 • ustawianie widocznych na stronie głównej i wszystkich podstronach katalogu stron polecanych w panelu administracyjnym. W panelu administracyjnym można także listować tylko te polecane wpisy, aby np. któremuś zdjąć taką opcję (bo np. klient wykupił wyświetlanie polecanego wpisu na miesiąc - a miesiąc już minął, więc czas zdjąć reklamę jego strony),
 • dodawanie do kategorii/podkategorii opisów (zwiększa content, dzięki czemu korzystnie wpływa na pozycjonowanie, a także daje jakieś treści dla odwiedzających katalog). Widać to w katalogu polskie-strony.org, po wejściu do jakiejś kategorii/podkategorii (co jakiś czas są dodawane / zmieniane treści),
 • ocenianie stron przez administratora,
 • ocenianie stron przez odwiedzających katalog,
 • dodawanie komentarzy do wpisów przez odwiedzających katalog,
 • optymalizacja tabel bazy danych z poziomu panelu administracyjnego, zwiększa wydajność przy większej ilości wpisów,
 • całkowicie zmieniony wygląd panelu administracyjnego,
 • w kolumnie wpisów oczekujących na akceptację widać datę dodania wpisu (wpisy z dnia bieżącego mają inny kolor daty), dodatkowe oznaczenie, jeżeli wpis posiada link zwrotny (ja np. takie wpisy sprawdzam w pierwszej kolejności, reszta czeka w kolejce),
 • przy wylistowanych wpisach znajdują odnośniki w formie ikonek (zamiast standardowych odnośników, np.: "Usuń wpis", "Aktywuj", "Edytuj",...),
 • szczegółowe opisy dodatkowych funkcji.

Dzięki temu szybko można postawić zaplecze o zróżnicowanej funkcjonalności stosownej do potrzeb i niepowtarzalnym wyglądzie katalogu.

Do tego częste aktualizacje, co jakiś czas nowe skórki do pobrania, a także na indywidualne zamówienia.

Kilka screenów:

jedna z domyślnych skórek:

pb1hoh27nhmls4pei.png

Panel administracyjny - widok kategorii:

69hmag9yw5kbbzsgen.png

Panel administracyjny - przełączanie skórek:

tqw9enkr4vn6pny2943.png

Panel administracyjny - aktualizacje skryptu:

jrg195b2iihgo4k9srjz.png

Zapraszam do zapoznania się z demo panelu administracyjnego, a zainteresowanych zapraszam na prv.

demo_miniacz_468x60.gif

Polecam projektowanie stron Łódź, oraz moderowany, podrasowany katalog, w którym znajdziesz dobre polskie strony, o niebagatelnej treści.

Link to post
Share on other sites
 • Replies 72
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na jakich warunkach dostępna jest ta modyfikacja?

Było zrobić już wersję wielojęzyczną ;)

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Link to post
Share on other sites

Grafika trochę zmieniona, wiele funkcji wprowadzonych w tym zmodyfikowanym skrypcie jest na forum, opisywał te funkcje głównie Mar i Generał, oprócz tego te linki wychodzące. Jaka cena?

Ale gratuluje projektu.

Link to post
Share on other sites

No ładnie, ładnie. Ale tych linków w stopce zdecydowanie za dużo i ponawiam pytanie - jaka licencja skryptu?

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Link to post
Share on other sites

Odpowiadając na pytania:

Cena 50zł/domenę. W cenę wliczone kolejne wersje modyfikacji, poprawki, a także kilka kolejnych skórek, które niebawem planuję przygotować.

Co do ilości linków w stopce, nie sądzę żeby to był problem. Przykładowo, w katalogu Polskie-Strony.org mam w stopce na stałe 7 linków wychodzących, a także od czasu do czasu zamieszczam kilka dodatkowych. Po 7 miesiącach istnienia Polskie Strony mają już PageRank 4. A jeżeli komuś bardzo przeszkadza dodatkowy link, to istnieje oczywiście możliwość usunięcia mojego linku (dopłata 10zł).

Pojawiło się też pytanie o Moderatorów. A więc ilość kont moderatorów i administratorów, jest właściwie nieograniczona. Administrator ma uprawnienia do całego panelu administratora, natomiast moderator, tylko do wydzielonej części (głównie moderacja i akceptacja wpisów, inne mniej newralgiczne funkcje katalogu). Dzięki temu samymi wpisami zajmować się może inna osoba.

Co do innych wersji językowych - nie planowałem takiej funkcji w katalogu, ale jeżeli będzie większe zainteresowanie taką funkcją, to w którejś kolejnej wersji na pewno taka możliwość będzie.

demo_miniacz_468x60.gif

Polecam projektowanie stron Łódź, oraz moderowany, podrasowany katalog, w którym znajdziesz dobre polskie strony, o niebagatelnej treści.

Link to post
Share on other sites

te linki dyskwalifikuja caly projekt - takie moje zdanie ;) - zobacz sobie ile ma wychodzacych skrypt generala - dla ulatwienia podam adres swojego katalogu - enterek.pl

dla tych co nie umieja sprawdzic jest tam 0 wychodzacych - slownie "zero"

a 7 to juz jest sporo - bardzo sporo - platny skrypt powinien miec co najwyzej 1 - prowadzacy do strony projektu

Link to post
Share on other sites

poza tym stosowanie miniaturek THUMBSHOTS.ORG wymaga podania linku zwrotnego na stronie - wiec skrypt musi meic dodatkowy lineczek w stopeczce.

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na Zgred.pl no i powstał Semgence

 

 

Link to post
Share on other sites

Jeśli mam wydać 50zł za taką masę linków to wolę zainwestować w seokatalog (co w najbliższym czasie zrobię). Rozumiem gdyby to było 10-20zł, jednak 50 to zdecydowanie za dużo. Poza tym raczej powinno być albo kasa albo linki.

Link to post
Share on other sites

Czyli wygląda to tak: kupuje od Ciebie ten skrypt za 50zł po czym chcąc mieć o ten jeden link wychodzący mniej dopłacam kolejne 10zł. To już razem 60 zł. Myślę, że to lekka przesada. Nowy skrypt Generała kosztuje 100zł + vat i nie ma ani jednego obowiązkowego linku wychodzącego. I jak wiemy ma on większe możliwości niż ten 'nowy' miniacz. Tak więc porównując go z SEOKatalogiem wychodzi słabo.

Pozdrawiam,

Edited by Filip_

Wykonam:

- kodowanie z .psd do HTML/CSS/JS,

- wdrażanie szablonów pod WordPress, SEOKatalog oraz inne skrypty.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy