Skocz do zawartości

Czy to farma linków?


Czachapl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem może ktoś się orientuje jak Google patrzy na strony z dużą ilością linków wychodzących??

Czy jak strona ma ponad 200 wychodzących to już może być potraktowana jako "farma linków"

Jeśli tak to jakiej kary można się spodziewać??

Czy gdzieś coś na ten temat Google może pisze w tym temacie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google pisał o 100 linkach w materiałach dla Webmasterów. Nie jestem pewien czy się ostatnio z tego nie wycofał.

Z tego co pamiętam to limit 100 linków był związany z limitem wielkości strony, która maksymalnie mógła wynosić 100-120kb. Teraz ten limit wynosi około 0,5 mb, co najprawdopodobniej również zniosło limit linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co slyszalem, moze byc tylko plotka (mozna chyba przetestowac)

Ze jest to traktowane teraz procentualnie, podobno ale tylko podobno wiec niesprawdzone stosunek jest

ilosc podstron serwisu / linki - stusunek wyzszy niz 0.1 % kara wszystko ponizej jest norma, przy czym stosunek nalerzy jeszcze pomnozyc razy PR czyli przy PR 3 mozna miec 0.3 %

czyli strona ktora w site ma powiedzmy 25.000 podstron moze miec teoretycznie 25 linkow wychodzacych

analogicznie ta sama strona z PR 3 moze miec juz 75 linkow wychodzacych by nie byc traktowana jako farma

i nie jest traktowane jako farma. ale jak mowie informacj amoze byc plotka i stosunek o ktorym mowie moze byc nieprawdziwy ale chyba warto pretestowac... tylko szkoda stron ;)

Wo Was Wann alle über Deutsche Städte Hamburg eine Stadt die niemals schläft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie - za linki do wewnątrz nei widziałem problemow a też mam ich setki ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam z 700 linkow wewnetrznych i sie nic nie dzieje.
dokładnie - za linki do wewnątrz nei widziałem problemow a też mam ich setki ...

Przepraszam chyba się nie zrozumieliśmy ja nie mowie o wewnętrznym linkowaniu tylko o tym ze mam stronę powiedzmy główną i teraz ponad 200 linków wychodzących z mojej witryny do innych witryn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszczególne strony nie powinny zawierać więcej niż 100 linków

https://www.google.com/support/webmasters/b...mp;answer=35769

Ale to tylko wskazówka a nie wytyczna ;P

Trotyl, ale oni tam piszą o budowaniu mapy witryny i zalecają przy jej budowaniu, aby na jednej PODSTRONIE nie było więcej niż 100 linków. Nie ma tam słowa o globalnej liczbie linków wychodzących z serwisu :)

Profesjonalne badania rynku wykonywane przez socjologów

Prywatny blog

Pozycjonownie i optymalizacja stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam z 700 linkow wewnetrznych i sie nic nie dzieje.
dokładnie - za linki do wewnątrz nei widziałem problemow a też mam ich setki ...

Przepraszam chyba się nie zrozumieliśmy ja nie mowie o wewnętrznym linkowaniu tylko o tym ze mam stronę powiedzmy główną i teraz ponad 200 linków wychodzących z mojej witryny do innych witryn

Jak na moje oko to strona stronie nie rowna - twittery, technorati i inne wynalazki maja czasem i wiecej ale nie sadze ze ryzykowal bym na swojej stronie wiecej nic 100 linkow wychodzacych.

Kara to mysle ze w najlepszym przypadku zerowanie PR - najgorzszy Ban za farme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko to strona stronie nie rowna - twittery, technorati i inne wynalazki maja czasem i wiecej ale nie sadze ze ryzykowal bym na swojej stronie wiecej nic 100 linkow wychodzacych.

Twitery, technorati Wikop itd. Google traktuje po macoszemu, więc to jest niezbyt dobry przykład :D

Profesjonalne badania rynku wykonywane przez socjologów

Prywatny blog

Pozycjonownie i optymalizacja stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności