Skocz do zawartości

Jaki skrypt katalogu stron?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje postawić nowy katalog na adresie gigadownload.boo.pl (stary przenieść na subdomenę), bo obecnie ten FreeGlobes doprowadza mnie do szału (szczególnie moderowanie) :)

Chcę wykorzystać jakieś sprawdzone i dobre rozwiązanie do ~20$. Póki co wstępnie poluję na CnCat'a (no chyba, że ktoś ma tanio do odsprzedania licencję na Indexu).

A Wy co możecie polecić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
SEOKatalog chociaż jeśli FreeGlobes Ci nie podchodzi to faktycznie chyba ciężko będzie znaleźć skrypt katalogu który sprosta wszystkim Twoim wymaganiom...

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katalogi są bez wartosci wiec po co ci porządny skrypt.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ty masz do FG ?? - myslisz, ze inne sie inaczej moderuje ??

Dla mnie phpLD o wiele lepiej się moderuje.

katalogi są bez wartosci wiec po co ci porządny skrypt.

Nie kozacz tak, że masz 2 lata stażu więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kukis - ale zaden skrypt nie odwali za ciebie czarnej roboty B)

ja juz sie przyzwyczailem i do FG i do skryptu generala - FG jest toprny i prosty a skrypt generala wrecz przeciwnie - jedno i drugie ma swoje zalety

po drodze bawilem sie jeszcze kilkoma skryptami - ale jakos nie pasowaly mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukis: dobry skrypt to zaledwie 10% tego co potrzeba

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgred - wiem, ale chodzi mi o to, by nie był tak uciążliwy przy moderacji...

Jakoś wolę osobne rozpatrywanie każdego wpisu i klikanie na "ptaszka" przy wpisie, a nie jak to jest w FG, zaznacza się wpisy i klika OK.

zoreander - zaufam Ci i kupię tego CnCata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzyj demo INDEXU ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgred - widziałem, jednakże 99$ mnie lekko przeraża. Nie mam aż takich dochodów, choć wiem że szybko by się to zwróciło. ;)

Może przy moim trzecim katalogu go wykorzystam.... za rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze odbiega ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności