Skocz do zawartości

Filtr na wszystkie frazy za brak contentu?


jacekkurek

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem filtr na wszystkie frazy (całkowity brak w wynikach), google znajduje moją stronę tylko na frazy "www.sklepdomena.pl" i "sklepdomena.pl". Po wpisaniu site:sklepdomena.pl google wyświetla wszystkie zindeksowane strony.

Pozycjonuję od 3 miesięcy sklep internetowy na 2 główne frazy + inne niszowe frazy. Był już w top 20 na najtrudniejsze frazy. Zrobiłem niestety głupi błąd bo sklep jeszcze nie jest uruchomiony ma tylko stronę główną i kilka kategorii w których nie ma nic (żadnej treści). Najprawdopodobniej dostałem filtr za brak treści bo nie stosowałem żadnych niedozwolonych metod tylko linkowałem w katalogach po kilka dziennie. Filtr dostałem po tym jak zgłosiłem sitemap.

Miałbym takie pytanko czy jeśli zupełnie kategorie treścią i zgłoszę do ponownego rozpatrzenia to filtr powinien zostać zdjęty? Jak długo trwa taka procedura? Linkować stronę nadal czy odpuścić sobie do czasu zdjęcia filtra?

Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem niestety głupi błąd bo sklep jeszcze nie jest uruchomiony ma tylko stronę główną i kilka kategorii w których nie ma nic (żadnej treści).

Tu Ci przyznam rację, jeżeli chcesz pozycjonować serwis, który jeszcze nie powstał, to robi się tylko stronę główną na której opisujesz co będzie na stronie, a nie tak jak Ty zrobiłeś puste kategorie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności