Jump to content

albireo

Forumowicze
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Wygląda ładnie - z przyjemnością poobserwuję rozwój i może kiedyś dodam swoje stronki. Póki co uwaga: literówka na pierwszej stronie - malutki błąd ale mnie rażą takie rzeczy, szczególnie gdy reszta jest ładna: "Katalog zawiera 8 stron internetowych w 16 kategoriach i 59 podkategoriach temtycznych."
 2. Jak w temacie - jak to było z waszymi pierwszymi filtrami? spodziewany/niespodziewany? na jak długo? na ile fraz? za co? czy wiedzieliście za co? I jak wrażenia: panika? oburzenie, złość? irytacja? przychodzenie do mamy na skargę? chlipanie w poduszkę? I jak patrzycie na to z perspektywy czasu?
 3. Nie chcę zlecać profesjonaliście - już wolałabym napisać sama, chociaż mistrzem programowania nie jestem (zaletą byłoby to, że mogłabym potraktować to jako jakiś projekt zaliczeniowy, pod warunkiem dodania analizy biznesowej). Miałam nadzieję, że jest jakiś półprodukt, który dosyć łatwo się przerabia - zanim coś napiszę coś sensownego (szczególnie, że wolne mam tylko weekendy, a pisać mogę tylko wtedy, gdy nie mam kaca) miną miesiące, a ja jak zapalę się do jakiegoś projektu chcę mieć go natychmiast.
 4. Widziałam te opcje - opisywałam Tank Checker, któremy właśnie brakowało tych opcji, które są w TwojaPozycja
 5. Wymyśliłam sobie, że chciałabym założyć serwis zawierający opinie o usługach firm określonej branży (+ pełniący rolę katalogu branżowego). Coś w stylu Gastronautów tylko nie o restauracjach. Czy możecie polecić mi jakiś skrypt (może być płatny), który by się do tego nadawał?
 6. Stronka jest przejrzysta i dosyć miła dla oka. Animacja ładna ale trochę długo się ładuje
 7. Ja proponuję 6 weidera - działa dosyć szybko: http://www.kulturystyka.org.pl/modules/new...php?storyid=176
 8. Zmieniła się funkcja onetu. Kiedyś był to kombajn wszystkiego: wyszukiwarka, portal z newsami, poczta. Teraz funkcjonuje głównie jako portal - ja widać z rankingu wyszukiwarka jest używana przez bardzo mało ludzi. Natomiast sama strona jest ciągle jedną z najpopularnieszych.
 9. Moim zdaniem nie znajdziesz niczego lepszego niż Gimp. Co rozumiesz przez toporność? narzędzie to ma możliwości bardzo zbliżone do photoshopa - jest mnóstwo dodatkowych pluginów, filtrów, które możesz do niego dodać.
 10. Tak mi się wydawało. Miałam tylko obawy, że bez tej ich certyfikacji rejestracja jest jakby niepełna.
 11. Rzeczywiście ceny odnowienia w MasterNet są zachęcające - coś mi się wydaje, że kilka moich domen zostanie tam przeniesionych
 12. Cześć Mam pytanie - co to jest certyfikacja domeny? Przeglądam ofertę demenomanii http://domenomania.pl/ Jest tam możliwość wykupienia domeny oraz domeny wraz z certyfikacją. Próbuję zrozumieć ich opis certyfikacji, ale strasznie dużo w nim marketingowego bełkotu. Czy to jest tak, że jeśli w normalnej firmie wykupuję domenę to ona jest z jakimś certyfikatem, potwierdzeniem, że rzeczywiście jestem właścicielem, a domenomania rozdziela to i jeśli kupię domenę bez certyfikacji może się okazać, że będzie mnie dosyć łatwo z niej wysiudać - nie będzie jej whois i tak dalej?
 13. Była już o tym dziś mowa. Żeby zobaczyć prawdziwy site trzeba wybrać opcję 'Only this domain' w przeciwnym razie wydaje się wyświetlać wszystkie strony gdzie pada słowo kluczowe z nazwy domeny.
 14. Tak - Przekierowanie 301 przenosi wszystko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy