Skocz do zawartości

Francuzi jesteście w ten miejsce


Eclipsis

Rekomendowane odpowiedzi

Przykro mi... Jestem francuzem, nie mówię po polsku :? (Sorry, I don't speak Polish...)

Just a short hello from one of the French SEO fools who will join your contest within the next days... ;)

Could someone who understands english, tell the others that I apologize for not speaking polish and talking directly in a foreign language here... :oops:

I hesitated to join this forum, since conversations will be hard without being "polish-speaking", but I finally decided to do it anyway, just for the pleasure to meet the polish SEO community and hail Poland from France...

My URL is https://msnbetter-thangoogle.eclipsis.fr and I am open to any link-exchange. Don't hesitate to contact me... Either speak in English or French, or just send your URL with the corresponding anchor, with nothing else, if you don't speak well in English or French, and I'll make a link to your page :)

The French SEO community has been just warned about the existence of this contest, so don't be surprised to see new participants from this country, soon :)

Let's rock, bye :)

Do zobaczenia

Kad (Nie mówię po polsku :? English or french only)

Eclipsis - Chocoku glouton - V7ndotcom Elursrebmem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
skoro to jest konkurs oparty o polskie wyniki to i tak nie wyświetli jego strony w tych wynikach :]

Wydaje mi się, że to nie jest takie oczywiste. Poszukaj na forum o geolokalizacji.

Jedno jest pewne (chyba), jeżeli dostanie linki z polskich stron, wtedy nic nie stoi na przeszkodzie, aby znalazł się w polskich wynikach.

Eclipsis, hello there... I personally feel refreshed, because of some international blood in our contest. =D>

If you need any help, don't hesitate to contact me.

cheers.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale praktycznie nie ma szans... chyba, że umieści stronę na polskiej domenie. Odpowie mu ktoś, bo jakbym ja zaczął swoją angielszczyzną władać, to chyba by przez tydzień ze śmiechu się nikt nie pozbierał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napisal AdSenseLab moze jednak miec szanse... tylko ze w regulaminie nie ma nic o tym czy moze ktos z zagranicy brac udzial... a tyle sie mowilo ze to polski konkurs...

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eclipsis hello and welcome to our contest ;)

Feel free to ask what you need to know about rules or sth...

btw please say my hello to Jan :)

kruzyk oczywiscie, ze to polski konkurs. ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wzial w nim udzial cudzoziemiec :) juz zreszta o tym rozmawialismy w tym dziale kiedys...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zero3 no to skoro good to good ;)

mi tam nie przeszkadza (chco konkurecja rosnie :) ) ale myslalem ze sa jakies ograniczenia ... ale skoro all clear to do boju...

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Could someone who understands english, tell the others that I apologize for not speaking polish and talking directly in a foreign language here...

Yup, done.

Dla tych, którzy nie rozumieją angielskiego -- Eclipsis przeprasza, że nie mówi po polsku i że będzie zmuszony używać angielskiego, lub francuskiego.

pzdr/cheers 8)

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, mój przyjaciel. Nie mówię po polsku, dlatego ten strona jest po angielsku :)

:D cytat ze strony. jak ja tak mówie po angielsku to pewnie inni tez mają ubaw :(

Eclipsis welcome! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności