; Jump to content
publiker.pl

Publiker

Recommended Posts

Witam,

jestem współtwórcą skryptu Publiker, który chciałbym Wam zaprezentować. Aplikacja ta, uruchamiana jest na serwerze (PHP+MySql), łączy zalety automatycznej i półautomatycznej publikacji treści w katalogach i preclach. Główne zalety aplikacji:

 • wysoka skuteczność automatycznego dodawania wpisów do katalogów i precli;
 • automatyczne filtrowanie bazy katalogów i precli - katalogi/precle, które są nieprzydatne z punktu widzenia katalogowania/pozycjonowania, nie akceptując wpisów lub są nieaktywne są odrzucane;
 • automatyczne sprawdzanie, czy wpis został opublikowany;
 • podlinkowywanie wpisów w preclach i katalogach;
 • obsługa najpopularniejszych skryptów katalogów/precli;
 • wysoko zautomatyzowane redagowanie tekstów przy użyciu synonimów;
 • automatyczne pobieranie nowych adresów katalogów/precli z sieci i automatyczne usuwanie adresów już nieaktywnych;
 • wysoka elastyczność ustawień projektów, katalogowanych stron, pozycjonowanych fraz, promowanych linków;
 • omijanie zabezpieczeń w postaci tokenów graficznych zabezpieczających katalogi (w przypadku katalogów otwartyMini skuteczność łamania tokenów to ponad 95%!);
 • w pełni automatyczna rejestracja w preclach typu WordPress;
 • półautomatyczne dodawanie wpisów do katalogów zabezpieczonych tokenem graficznym (tych, których nie udało się obejść w sposób automatyczny) - w takim przypadku wystarczy wpisać tekst z obrazka, a całą resztą katalogowania zajmie się Publiker;
 • oszczędność transferu danych łącza internetowego;
 • uruchamianie skryptu z CRONa (+automat symulacyjny w panelu administracyjnym);

Więcej szczegółów (opis, firmy instruktażowe, filmy z funkcjonowania "na żywo") można znaleźć na stronie www.publiker.pl

Aktualnie są w trakcie kończenia i testowania nowe ciekawe dodatkowe moduły wspomagające pozycjonowanie i promocję w sieci, ale wszelkie Wasze uwagi też są mile widziane i będą brane pod uwagę.

 • Like 1

Publiker - katalogowanie stron WWW

Forum programu Publiker - tutaj odpisuję na bieżąco na wszelkie pytania/wątpliwości/problemy itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stronie masz:

Publiker przefiltrował wszystkie adresy katalogów i precli dostępne na stronach:

* katalogiseo.info,

* spiskatalogow.sprytnekatalogowanie.com,

* dodawarka.info,

* seoadder.info.


Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

za stroną www

Ponad 90% wszystkich katalogów jest opartych o skrypty qlWeb i otwartyMini (czyli te, które obsługuje Publiker), a blisko 100% wszystkich precli, to strony zbudowane na skryptach mocneLinki i WordPress (w pełni obsługiwanych przez aplikację Publiker).


Hubble bubble, toil and trouble,

Build some links, watch traffic double.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na stronie pisze ze omija zabezpiecznia skryptu mini:) tyle ze ten skrypt nie ma zadnych zabezpieczen. wystarczy wystac POST formularzem i to wszystko

Share this post


Link to post
Share on other sites
cena (promocyjna) 459 zł (z VAT).

Cena jak na razie nie zachęca do zakupu, tym bardziej że nie wiadomo jak się to wszystko ma w praktyce. Dodawarki do WP+ML+Mini+QlWeb, można mieć dużo taniej (PingSEOMaster + PrecellSEOMaster = 50 PLN, do mini i qlweba można samemu sobie napisać, jest wiele gotowych rozwiązań w sieci).

W opcji kupna przydałby się jakiś formularz, a póki co jest tylko info, aby pisać na maila.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ludzie, chodzi o liczby bezwzględne. Ilość sztuk każdego rodzaju katalogów lub precli.

Wszystkich adresów w bazie - 11 158

Odrzoconych - 5 507

Pozostało:

otwarty Mini - 1256

word Press - 1727 (aktywnych, w których udało się skutecznie zarejestrować i zalogować)

qlWeb - 2447

mocneLinki - 221

Oczywiście liczby te cały czas się zmieniają w trakcie użytkowania aplikacji (z jednej strony adresy są odrzucane, a z drugiej cały czas pozyskiwane nowe).

Dodawarki do WP+ML+Mini+QlWeb, można mieć dużo taniej (PingSEOMaster + PrecellSEOMaster = 50 PLN, do mini i qlweba można samemu sobie napisać, jest wiele gotowych rozwiązań w sieci).

Chciałbym zwrócić uwagę, że to nie jest aplikacja Windows - to skrypt PHP, który najlepsze rezultaty osiąga przy okresowym wywoływaniu go z CRONa serwera. Wysyłanie automatyczne wpisów i półautomatyczne (przez wpisanie tokena) jest zsynchronizowane i wykonywane zgodnie z zaplanowanym harmonogramem wysyłania wpisów rozłożonym w czasie.

To nie jest rozwiązanie typu "Kliknij, a Twoja strona będzie w pierwszej 10 wyników Google". Należy odpowiednio skonfigurawać pozycjonowane strony, przemyśleć pozycjonowane frazy i przypisać im odpowiednie współczynniki wagowe (to samo dotyczy linków strony głównej i podstron), napisać opisy tekstowe (długie, krótkie, może warto inne teksty wysyłać do precli, a inne do katalogów, może inne teksty będą do linkowania, a inne do podlinkowania), itd. itd.

W konsekwencji skuteczność w dużej mierze zależy od użytkownika i jego podejścia (czy np. rozsyła spam, czy wartościowe wpisy starannie przygotowane). Od ustawień zależy w dużej mierze skuteczność wysyłania wpisów do katalogów/precli moderowanych. Również sposób odrzucania nieaktywnych adresów podlega konfiguracji. Większość opcji ma wartości domyślne, które ustawione są tak, aby miały sens dla większości projektów, ale najlepsze efekty uzyska się wtedy, gdy opcje będą poprawnie ustawione w odniesieniu do konkretnych grup/linków/treści itp.

Więcej szczegółów na temat poszczególnych funkcji jest w opisie na stronie (w tym również instrukcje video), natomiast jeśli ktoś chciałby przetestować osobiście to dajemy 21-dniowy okres testowy (szczegóły również na stronie) www.publiker.pl

W opcji kupna przydałby się jakiś formularz, a póki co jest tylko info, aby pisać na maila.

Dzięki za uwagę, oczywiście zgadam się w 100% - wkrótce formularz będzie (po prostu chcemy go połączyć od razu z systemem fakturowania i dlatego małe opóźnienie - to tak na marginesie).


Publiker - katalogowanie stron WWW

Forum programu Publiker - tutaj odpisuję na bieżąco na wszelkie pytania/wątpliwości/problemy itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

publiker.pl to może spytam inaczej. Czym się ten program różni od addera. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale chyba dodatkowo podlinkowuje wpisy w katalogach i preclach. Czy tylko tym ?

Nadal uważam, że cena programu nie powinna być wyższa niż 200 PLN. Obejrzałem 50% filmów (na więcej już nie miałem siły po dniu usuwania błędów ze skryptów php), ale jakiś specjalnych cudów tutaj nie zauważyłem. Skrypt dodaje do katalogów, które i tak łatwo jest zespamować, więc na dzień dzisiejszy, jego przeznaczenie widzę tylko do linkowania stron zapleczowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze powiedziawszy odstraszyła mnie cenna, jak za pewne większość seo hobbistów. Gdyby cena była gdzieś koło 50 zł to już teraz składał bym zamówienie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy