Skocz do zawartości

Scour - Zapłaci za korzystanie z Google?


Rekomendowane odpowiedzi

O Score

Scour.com jest multiwyszukiwarką, która płaci nam za korzystanie z niej samej :)

Za wyszukanie każdej frazy otrzymujemy 1 punkt, za ocenienie pozytywnie lub negatywnie wyszukanej strony otrzymujemy kolejny punkty, za dodanie komentarza o stronie otrzymujemy 3 punkt. Dziennie można zdobyć 300punktów. (Wyszukanie 100punktów, zagłosowanie 100 punktów, komentarze 100punktów)

Dodatkowo za zaproszenie kogoś do "wyszukiwania" poprzez Scour (rejestrację na scour.com), otrzymujemy bonus w postaci 25% z punktów które zdobył nasz zaproszony.

Tutaj Link bezpośredni do rejestracji w systemie Scour https://scour.com/signup/

Jeśli ktoś byłby tak miły by zarejestrować się z mojego reflnika to: https://scour.com/invite/Helid/

Ile mogę zyskać?

Obecny status wymiany dla krajów obsługiwanych przez system - w tym Polska wynosi:

Za 6500 punktów otrzymujemy kartę Visa Gift o wartości 25$

Za 12500 punktów 50$

Za 25000 punktów 100$.

Czy się opłaca?

Każdy z nas korzysta z wyszukiwarki, a pozycjonerzy szczególnie.

Według kalkulator dostępnego w naszym profilu wpisając zaledwie 10 fraz dziennie zyskamy $73/rok.

Po zaproszeniu 5 znajomych płaca wzrośnie do $131.4(ok. 400 zł/rok).

Myślę, że jest to ciekawy sposób na dodatkowy dochód, zwłaszcza w czasie kryzysu :D..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Możesz je przelać choćby na konto PayPal, DotPay lub zrobić po prostu zakupy :).

Wątpie by "dało się" ich zablokować ;) (wątpie by w ogóle korzystali z API Google)

Jak na razie korzystam z tego miesiąc i już mam połowę sumy potrzebnej do wypłaty(bez poleconych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się z Twojego reflinka. Fajna sprawa.

Ale czy masz jakiś sposób na łatwą obsługę tego w Operze? Bo "Utwórz wyszukiwarkę" nie działa w tym przypadku, wtyczki-wyszukiwarki jeszcze nie ma, a toolbar... ehh... to toolbar.

Haha, a listy ze Scour lądują na Gmailu w spamie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pisz bez polskich znaków, to wciąż wersja beta więc mogą być niedociągnięcia.

Nagrodą są katy kredytowe Visa o nominałach 25,50 i 100$.

Oczywiście pieniądze z nich bez żadnego problemu przelejemy na konto PayPal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uwaga, dziwne_pytanie_mode = on; :)

A próbował ktoś wysłać użytkownikom swojej strony w newsletterze linka z zaproszeniem do Scoura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności