Jump to content

Stawki w AK spadły na pysk!

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu zaobserwowałem znaczący spadek stawek za klik - rozumiem jest kryzys.

Zgodnie z umową powinienem dostawać prawie połowę ze stawki na klik, tymczasem stawka jest sztywna (15gr / klik) a zarobek spadł z 7 do 5gr :)

W tym momencie to Adsesne czy Adbid są o niebo lepsze - stawki nie spadają mi poniżej 7 gr.

Czy zauważyliście też u siebie takie spadki?

Może ktoś rzucić info jaki jest CPC w Onet Kontekst?

jak nie spadają dużo klików jest w adsense teraz za 0.01$ czyli 3gr.

Adsesne mam wyżej. Jednak mowimy o AK gdzie stawka w boksach jest sztywna - utwórz sobie box i zobacz ze poniżej 15 gr za klik nie da się zejść.

Witam,

być może emitują się na Twoim serwisie w większości kampanie zasięgowe, które są z natury najtańsze.

Nie obserwujemy spadku stawek w systemie. Wręcz przeciwnie od jakiegoś już czasu rosną przychody Partnerów, w szczególności tych, którzy posiadają najbardziej opiniotwórcze serwisy i z których to serwisów ruch jest najlepszy.

Reklamodawca jeśli widzi, że na danym serwisie ruch jest wysokiej jakości chętnie kieruje tam ruch i obstawia wyższe stawki.

Jeśli chcesz, żebyśmy się przyjrzeli Twojemu kontu, daj znać na maila kontakt@adkontekst.pl. Może uda się coś zoptymalizować.

A jak już jesteśmy w temacie optymalizacji, to zapraszam na naszego bloga www.optymalizuj.adkontekst.pl gdzie zebraliśmy właśnie garść porad i wskazówek optymalizacyjnych, które podpowiadają co zrobić, by zarabiać więcej.

Pozdrawiamy

optymalizuj.adkontekst.pl - tu znajdziecie ciekawe porady i case studies dot. Adkontekst i ContentStream

• 2 weeks later...
  • 3 years later...
  • 3 months later...

Witam, chciałbym odświeżyć trochę temat ponieważ od jakiegoś tygodnia zauważyłem duży spadek stawek w AK, obecnie praktycznie każdego dnia mam stawke 5,6 gr za klik mimo, jeszcze około miesiąc temu minimum to było te 7 gr. Ktoś również zaobserwował to u siebie ?

Narzekacie że stawka spadła z 7gr na 5gr i że to straszne... Przecież nawet te 7gr to śmiech na sali...

• Like 1

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Narzekacie że stawka spadła z 7gr na 5gr i że to straszne... Przecież nawet te 7gr to śmiech na sali...

a ja to chciaałbym mieć 7 groszy za klik xD

Przetestuj https://www.adworkmedia.com/

Lub, jeżeli masz zagraniczny traffic to proponuje cpalead.

Masz u nich dostępny content locker, przy którym wychodzi średnio 1 grosz ZA WYŚWIETLENIE

Psi grosz, ale jak nie w lewo to w prawo ;)

• 4 weeks later...

Odwieczny konflikt reklamodawcy najchętniej płaciliby za akcję, dlatego zaniżają stawki.

Wydawcy wiadomo... chcieliby mieć płacone za odsłony.

W adsense trzeba regularnie zwiększać ilość kliknięć żeby uzyskać ten sam zarobek.

W adkontekst stawki niby niskie, ale zarobek w miarę stały.

AdNews - tania i skuteczna reklama zawierająca linki, imitująca post forum lub zajawkę artykułu.

tania i skuteczna reklama CPC kampanie reklamowe promocja stron

Szanowny Partnerze,

Miło mi poinformować, że w sierpniu Twoja witryna zarobiła w Adkontekst 166,46 PLN netto. Zanotowaliśmy w tym okresie 2085 kliknięć w boksy reklamowe z Twojego serwisu.

Szanowny Partnerze,

Miło mi poinformować, że we wrześniu Twoja witryna zarobiła w Adkontekst 87,36 PLN netto. Zanotowaliśmy w tym okresie 907 kliknięć w boksy reklamowe z Twojego serwisu.

To bardzo źle?

Edited by DarkSin