Skocz do zawartości

Opinie o konkursie


Kil Bill

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ale ty mówisz o szerszym problemie SPAM a wyszukiwarki. Nie ma to się nijak do konkursu.

Bo docelowo o szerszą problematykę branży SEO chodzi.

Może ten:

ciekawy przykład z tą formułą 1 :P ale na świecie nie jesteśmy pierwsi gdyż konkursy takie jak nasz były juz organizowane. Zakładając że nasz jest jak wyścig formuły 1 to torem wyścigowym jest kawałek przestrzeni dyskowej Google. Fraza konkursowa nie zakłuca porządku dziennego wyszukiwarki, nie ingeruje w wyniki wyszukiwania gdyż przed konkursem nawet nie istniała. Nasz konkurs nie zaśmieca podstawowych wyników wyszukiwania i w żaden sposób nie utrudnia dostępu do zgromadzonych w Google zasobów.

W wyścigach formuły 1 nie widzisz bezsensu... więc zarejestruj się i weź udział w konkursie :)

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Nie będę już więcej zabierał wam cennego czasu. I nie będę już toczył bitew o każdy skrawek ziemi, co nie oznacza, że przekonaliście mnie do swoich racji.

Jednak niepokoi mnie jeszcze jedna sprawa.

Ktoś wygrywa ten konkurs i zostaje mistrzem polski ktoś inny o tym przeczytał i zleca mistrzowi polski pozycjonowanie takiego małego firmowego serwisu , 5 niewielkich objętościowo stron, jednocześnie zaznacza że zależy mu na kilku największych wyszukiwarkach w Polsce, w końcu rozmawia z mistrzem polski.

Ktoś inny kto nie brał udziału w konkursie ma zrobić to samo tylko jego klient to spora firma i rozbudowany serwis z ponad 100 stron. Oba serwisy pozycjonują na te same słowa kluczowe a w zapytaniu otrzymujemy ponad 200 000 wyników. Czy mistrz polski może taką stronkę wybić na stałe na pierwsze miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coooolera jasna już zaczyna mnie to dobijać ;) wszystkim krytykom odpowiadam, niektóre słowa krytyczne i zarzuty są słuszne niektóre o kant tyłka rozbić !! zrozumcie pare podstawowych spraw !!

Konkurs organizowany jest po raz pierwszy i zawiera troche niedoróbek.

Bardziej jest formą zabawy niż pokazywania swoich umiejętności.

Reasumując - chyba zbyt powaznie podchodzicie do sprawy

A wiadomą sprawą jest to że każdy chce na szumie wokół tego wyciągnąć dla siebie jakiś kawałek tortu :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomą sprawą jest to że każdy chce na szumie wokół tego wyciągnąć dla siebie jakiś kawałek tortu  :mrgreen:

Tortem to można dostać w ..... jak na dobrej komedi :mrgreen:

Brałem kiedyś udział w wojnie na torty super zabawa była ;)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem kiedyś udział w wojnie na torty super zabawa była

przed remontem swojego strychu zaprosiłem kilku znajomych i też zrobiłem wojne tortową hehehe zaprzyjaźniona cukiernia zrobiła mi 60 takich tortów o średnicy ok 25 cm ........... była jazda na maxa mój kot lizał ściany aż do pierwszej wizyty malarzy którzy na dzieńdobry wywalili gały na wierch jak zobaczyli jak chałupa wygląda :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej jest formą zabawy niż pokazywania swoich umiejętności.  

Reasumując - chyba zbyt powaznie podchodzicie do sprawy

I z tym stwierdzeniem akurat zgadzam się w 100%.

I dlatego uważam, że nazwanie tego konkursu Mistrzostwami Polski w pozycjonowaniu - a jeżeli ktoś dostaje tytuł Mistrza Polski to chyba taka jest ranga konkursu - jest zwykłym przekrętem i nieuczciwością.

Dziwi mnie tylko, że tak wielu zapewne inteligentnych ludzi przestaje rozumieć znaczenie zwykłych prostych słów.

Jest oczywiste, że konkurs ma wypromować to forum (konieczność umieszczania linków, itd.) i to jest marketing i osobiście nie mam nic przeciwko temu. Tylko dlaczego jest to robione tak bezmyślnie?

Panowie, albo zabawa i testowanie algorytmów google albo prawdziwe mistrzostwa polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego jest to robione tak bezmyślnie?

Tak jak w każdej bajce jest ziarno prawdy tak i jakikolwiek konkurs organizowany choćby dla zabawy Uczestników musi zawierać elementy powagi, chyba ze jest wyłącznie dla dzieci choć niektóre z nich mają w sobie o wiele większe zacięcie i ambicje wygrania niż dorośli ;)

comzit jak napewno zauwazyłeś ustosunkowujemy się do opinii ( Kilka zarzutów, mam nadzieję, merytorycznych... ) itp.

Mam prośbę (jesli uznasz to oczywiście za stosowne) przeczytaj co zostało już napisane przez domainsa, stwórz własny, duży wątek, uzupełnij w nim punkt po punkcie co jeszcze uważasz za nie dobre i co byś zmienił.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to traktuję jak ciche sprawdzenie swoich umiejętności i jako porównanie się (uogólniając) z innymi osobami, które w jaki kolwiek sposób starają sie wynieść swoje strony na pierwsze miejsca...

Zrobiłem sobie stronkę konkursową i obecnie zajmuje bodajże 94 miejsce :D nie uważam, żeby to był zły wynik, jako, że nie jestm ani doświadczony, ani nie posiadam dużej teoretycznej wiedzy. Bardziej opierałem się do tej pory na szczęściu i próbach...

Najłatwiem mi się pozycjonuje strony, które sam robie w htmlu :(

Z tym, że wtedy są one dość ubogie wizualnie itp...

Moja strona o Direct Connect (w podpisie) jest na jportalu i zapewne też by nie było źle gdyby nie fakt, że stoi na serwerze sieciowym, więc mój adres wygląda mn.w. tak: www.domena.pl/~user/blabla/

Nie mam DNS'ów więc jedynym rozwiązaniem są darmowe domeny, które wstawiają moją stronę w ramkę (dzięki czemu mam utrudnioną sprawę...).

Wykupiłem sobie domene eofe.info (promocyjnie za 12,20 brutto :P) i dzięki serwisowi www.afraid.org mogłem podać firmie DNS afraid'a, a na stronie afraid'a - podać przekierowanie dla domeny (jednak dalej wszystko opiera się o ramki...).

W sumie to nie wiem czemu się tak rozpisałem i coś mi się wydaje, że nie na temat :]

jestem w pracy, wykończony - wybaczcie :)

pozdrawiam

kruzyk

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego uważam, że nazwanie tego konkursu Mistrzostwami Polski w pozycjonowaniu - a jeżeli ktoś dostaje tytuł Mistrza Polski to chyba taka jest ranga konkursu - jest zwykłym przekrętem i nieuczciwością.

a ja tam podchodzę do tytułu "mistrz pozycjonowania" z takim lekkim przymróżeniem oka :D i od razu mam mniejsze ciśnienie :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego uważam, że nazwanie tego konkursu Mistrzostwami Polski w pozycjonowaniu - a jeżeli ktoś dostaje tytuł Mistrza Polski to chyba taka jest ranga konkursu - jest zwykłym przekrętem i nieuczciwością.

a ja tam podchodzę do tytułu "mistrz pozycjonowania" z takim lekkim przymróżeniem oka :D i od razu mam mniejsze ciśnienie :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to traktuję jak ciche sprawdzenie swoich umiejętności i jako porównanie się (uogólniając) z innymi osobami, które w jaki kolwiek sposób starają sie wynieść swoje strony na pierwsze miejsca...

Swietne podejscie. Wiele osob moze sie nauczyc sporo porownujac i analizujac zachowania wyszukiwarki.

Check email deliverability tool Maildog

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe polskie zachowanie - zniszczyć, opluć, zepsuć. Lepiej żeby sąsiadowi zdechła krowa niż mi by się ocieliła.

Miałem się już nie odzywać, ale takich, głupich

wypowiedzi nie można przemilczeć. Co ja niby niszczę? To już krytykować niczego nie wolno? W dodatku nie krytykuję wszystkiego, co z tym konkursem związane tylko to, co według mnie jest niewłaściwe. Moderator odpowiada na zarzuty i jest OK. Co to ma wspólnego z niszczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności