Skocz do zawartości

Opinie o konkursie


Kil Bill

Rekomendowane odpowiedzi

No nie mówię że wszyscy graficy mają zboczenie zawodowe :D

Ale wyjątkowo dużo jest takich opini. Ja osobiście widzę projektowanie serwisów bardzo szeroko i może dlatego tak irytują mnie różne dziwne konkursy.

Tak myślę że ten konkurs bardziej by pasował na jakieś forum o marketingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
naciągany i nieobiektywny

To jest Twoja subiektywna opinia, z którą jak widzisz liczymy się. Problem polega na tym, że nie wskazałeś usterek, które sprawiają, że jest "naciągany" i/lub "nieobiektywny". Jeżeli takie dostrzegasz - prosimy o konkrety.

Na każdym forum

Nie oczekuj komentarzy dotyczących opinii na innych forach. Jak wyżej już napisałem, a chyba zechciałeś tego nie zauważyć - nie wdajemy się w szacowanie wpływu elementów składających się na ostateczny sukces serwisu. Zajmujemy się wyłącznie zagadnieniem pozycjonowania. Wyniki konkursu - taką mamy nadzieję - przyniosą odpowiedzi na liczne pytania. W tym - stawiane przez Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comzit, zanim tu przyszedłem nie miałem zielonego pojęcia o pozycjonowaniu. W ciągu roku przygód z pozycjonowaniem na dzien dzisiejszy udaje mi się z samych wejść na rózne serwisy generować na 7wirtualkach prawie 75GB ruchu. Wychodzi z tego całkiem sporo odwiedzin. Pewnie gdybym trafił na jakieś forum o grafice czy nawigacji www to o tylu odwiedzinach mógłbym tylko pomarzyć..

Spokojnie, spokojnie, jestem za i gratuluję. Tylko temat dotyczy konkursu a nie idei pozycjonowania.

No i chętnie bym przeczytał jakieś logiczne argumenty za tym konkursem organizowanym w takiej a nie innej formie, zamiast łapać mnie za słówka i komentować frazy wyrwane z kontekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chętnie bym przeczytał jakieś logiczne argumenty za tym konkursem organizowanym w takiej a nie innej formie' date=' zamiast łapać mnie za słówka i komentować frazy wyrwane z kontekstu.[/quote']

Ale to Ty wlasnie ciagle nie chcesz przyjac do wiadomosci ze to nie jest konkurs ogolnej promocji strony (czy to graficznej, w wyszukiwarkach, czy za pomoca PR) a wylacznie skupia sie na POZYCJONOWANIU :D inne aspekty sa pominiete, a Ty usilnie wmawiasz nam ze dobre graficzne wykonanie strony, dobra nawigacja itp to podstawa. mozliwe - ale nie to jest tu problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuj komentarzy dotyczących opinii na innych forach. Jak wyżej już napisałem, a chyba zechciałeś tego nie zauważyć - nie wdajemy się w szacowanie wpływu elementów składających się na ostateczny sukces serwisu. Zajmujemy się wyłącznie zagadnieniem pozycjonowania. Wyniki konkursu - taką mamy nadzieję - przyniosą odpowiedzi na liczne pytania. W tym - stawiane przez Ciebie.

Ok. Było trochę ogólnych uwag. Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam.

To jest Twoja subiektywna opinia, z którą jak widzisz liczymy się. Problem polega na tym, że nie wskazałeś usterek, które sprawiają, że jest "naciągany" i/lub "nieobiektywny". Jeżeli takie dostrzegasz - prosimy o konkrety.

No właśnie staram się je pokazać.

Naciągany – przypominam że zwycięzca otrzymuje tytuł mistrza polski. Można nawet przyznać tytuł mistrza polski w pluciu, ale i tutaj będą obowiązywać jakieś reguły, plucie na odległość, plucie na wysokość itd. Kategorie wiekowe itd.

Przyznawanie tytułu mistrza polski w pozycjonowaniu jest zwykłym deprecjonowaniem tego określenia. Idąc tym tokiem myślenia jutro ktoś zorganizuje mistrzostwa polski w pozycjonowaniu pod ONET a potem pod WP. I też otrzyma tytuł mistrza polski! To właśnie jest naciągane.

Nieobiektywny - Pozycjonowanie nie jest sztuką samą dla siebie, na co dzień nie pozycjonuje się byle czego, byle jakiego słowa którego jeszcze nie ma w wyszukiwarce. Pozycjonowanie jest najważniejszym elementem ale pewnej całości. I to że jest to forum o pozycjonowaniu wcale tego nie usprawiedliwia. Aby coś uznać za obiektywne – o ile coś może być całkowicie obiektywne - musi być spełnionych wiele warunków, ale to już temat na inne forum.

Czy to że ktoś korzystając z czasu wakacyjnego będzie siedział nad tym projektem i ignorując wszystkie inne zasady projektowania serwisów oznacza, że będzie w stanie wypozycjonować każdy inny realny projekt??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chętnie bym przeczytał jakieś logiczne argumenty za tym konkursem organizowanym w takiej a nie innej formie

A koniecznie musza być?

Zapytaj ludzi dlaczego idą w góry? Odpowiedź jaką uzyskasz będzie zapewne pozbawiona logiki, ale ich to nie obchodzi. Oni i tak pójdą w góry, choćby wbrew logice.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o marketingu? to konkurs POZYCJONOWANIA! 

a jak forum sie nazywa? Pozycjonowanie i Optymalizacja. wiec chyba wszystko sie zgadza. no a jesli nie to jak jakis dziwny jestem, glupi chyba.

Tak, właśnie myślę że jest to temat na forum marketingowe.

Temat: Jak zainteresować serwisem albo coś w tym stylu.

Zorganizować jakiś kontrowersyjny konkurs, to nieistotne czy będzie miał on sens czy nie, ważne żeby ludziska o tym dyskutowali.

To tak jak z gwiazdami które od czasu do czasu muszą się rozebrać, wywołać skandal bo inaczej się o nich zapomni. Ale oczywiście nieświadoma tego gawiedź wierzy we wszystko co napiszą.

Zapytaj ludzi dlaczego idą w góry? Odpowiedź jaką uzyskasz będzie zapewne pozbawiona logiki, ale ich to nie obchodzi. Oni i tak pójdą w góry, choćby wbrew logice.

Proszę, YEDEN, nie osłabiaj mnie. Jeżeli ktoś chodzi w góry i nie potrafi tego logicznie wytłumaczyć to znaczy że ma kłopot z wyrażaniem własnych emocji i postaw a nie z brakiem logiki w chodzeniu po górach.

Jak na razie jedynym logicznym argumentem było to, że jest to dobra zabawa.

Wywalcie ten buńczuczny tytuł Mistrza Polski i bawcie się dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, zamierzałem odeprzeć argumenty argumentami, ale nie daliście mi szans :)

Jeżeli sprawa sprowadza się do tytułu Mistrza Polski - to jest on na miejscu i w pełni uzasadniony. Zainteresowanym mogę wyjaśnić - dlaczego, choć już w innym watku było do tego nawiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat: Jak zainteresować serwisem albo coś w tym stylu. 

Zorganizować jakiś kontrowersyjny konkurs, to nieistotne czy będzie miał on sens czy nie, ważne żeby ludziska o tym dyskutowali.

jak na razie najwiecej krzyku robia 'malkontenci'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności