Jump to content
Sign in to follow this  
Johnek

Filtry i wyindeksowanie podstron - czy ktos jeszce tak ma?

Recommended Posts

Po filtrze wyindeksowuje mi podstrony i zastanawiam sie czy to dlatego ze zmniejszyłem linkowanie czy to naturalna sytuacja dla domen ktore dostaly ostatnio filtra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

naturalna - chyba nie....

ja dostałem filtr na domenę i jej kilkanaście subdomen. na początku, poza totalną otchłanią w wynikach Wielkiego Brata nic strasznego się nie działo ;) jednak tak około po miesiącu google zaczęło mi wyindeksowywać około 1/4 subdomen.

jak sądzę, filtr to był tylko pierwszy etap niszczenia przez Googla strony. jeśli strona nie podoba się im z jakichś względów (moim znaniem, np. ma SWL, treść jest mało oryginalna) to fizycznie, stopniowo wyindeksowują stronę. nie wiem jeszcze czy całkowicie, czy do pewnego stopnia (na razie wywaliło mi ok. 70% zindeksowanych podstron na 1/4 subdomen ). co zabawniejsze, pozostałe subdomeny radzą sobe całkiem nieźle i są normalnie indeksowane.

jak sądzę decyzję o wyindeksowaniu strony (czy danej subdomeny) w trakcie filtra podejmuje pracownik google, bo w panelu dla webmasterów pokazują wtedy, że żaden link zewnętrzny nie prowadzi do strony co jest ewidentną nieprawdą.

także mój wniosek jest taki, że pewnie któryś z pracowników Wielkiego Brata naprawdę przykłada się do pracy i zafiltrowane domeny, które dodatkowo są wyindeksowywane, można spisać na straty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja u siebie dzisiaj zerknąłem na site: paru katalogów i przetarłem oczy ze zdumiemia, wszystko zbanowane poza 1, a trzymały się ponad rok, szkoda, na każdego miałem po 10.000 BL

Edited by MOUKETTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy