Skocz do zawartości

Kunszt sztuki pozycjonerskiej, czyli ponad roczny 'kretyn'


Erbit

Rekomendowane odpowiedzi

Tu małe przemyślenie.... Czym musiałbym zasłynąc by na np. słowo 'kretyn' od ponad roku wisieć na pierwszych, drugich i trzecich stronach w google....

O dziwo pamiętna historia 'kretyn' nadal aktualna. Czyżby to był kunszt sztuki pozycjonerskiej !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu ty masz wenę do Pisania :D

Liczy się pomysł.

Ten pomysł Michała był nowatorski i swieży.

Takich rzeczy się nie ocenia one same stają sie i przechodzą do historii.

Wymysl pomysł nowatorski oświeć nas weną i poproś interautów o wziecie udziału w akcji i osiągniesz wtedy sukces.

Ot

K.B

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu ty masz wenę do Pisania :)

hehe.. tez to zauwazylem... i juz tego za duzo :D

To są efekty czytania (dogłebnego) tego forum... spędziłem tu ładnych parę dni (może tygodni) ale słusznie z uwagą znikam... i pewno na jakiś czas dam Wam od siebie odpocząć.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pomysł Michała był nowatorski i swieży.

O tyle o ile. Googlebombing byl znany, ale pomysl z kretynem byl dobry.

poproś interautów

No na pewno. Proponuje zajrzec w tematy na temat kghm i polen witze.

Erbit, tam sie na pewno przekonasz, ze na popacie mozesz zawsze liczyc (to slowne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szook jest na tapecie dla wielu osob

Swoją drogą Szook w ciągu ostatnich prawie 2 tygodni już jakby odrobinę mniej pisuje.

Szook, żyjesz?;-))

Pozdrawiam.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymalem...

Coz za bzdury piszecie straszniste.... ;)

Dam Wam troche odpoczac (tylko troche)... bo musze sie w koncu do roboty zabrac (nie do pracy - do roboty)

.

Forum nie opuszcze, Szook nie taki straszny , tematy i ludzie ciekawi - na pewno bede zagladal, ale teraz musze zrobic to i tamto...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności