Skocz do zawartości

[dyskusja] Katalog pod TrustRank


Rafal

Czy dodałbyś linki zwrotny do takiego katalogu?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy dodałbyś linki zwrotny do takiego katalogu?

    • TAK
      6
    • NIE
      8
    • nie wiem
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jeśli TrustRank nie zostanie wprowadzone w najbliższym czasie, to i tak warto mieć dobre linki.

Może by zrobić katalog wyłącznie z myślą o TrustRank?

Bądą tam znajdowały się tylko strony które wg. TR uznane są za dobre. Będzie wymagany link zwrotny, również z dobrej strony.

Wiem, że to nic nowego (dobry jest DMOZ, Rotmistrz, itd.), ale więcej dobrych linków chyba nigdy nie zaszkodzi.

Mam zamiar zrobić taki katalog, ale zanim do czegokolwiek się zabiorę muszę wiedzieć, jakie będzie zainteresowanie.

Oczywiście będzie maksymalnie zoptymalizowany, również ja go dobrze zlinkuję. Dokładnie przeanalizuję informacje o TR, żeby potem jak najlepiej dobierać strony.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ta wiedza? Masz tyle wiedzy o TR, by sam go liczyć?

Wiadomo, że nie mam, ale chyba mniej więcej da się to jakoś określić?

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności