Skocz do zawartości

Optymalizacja indeksowania podstron


Brad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak powinna byc zbudowana strona aby google ja szyko zaindeksowalo?

Słyszalem o metodach 2 kliekniec oraz mapie, lecz obie nie skutkuja na stronach z duza iloscia linkow wewnetrznych [u mnie okolo 150 na kazdej podstronie], co powinienem zrobic aby google lepiej indeksowalo strony z duza iloscia linkow wewnetrznych i jak sie ma PR do ilosci podstron [wiem ze czym wyzszy tym szybciej indeksuje, ale slyszalem tez o progach w indeksacji uzaleznionych od PR]?

Ps. nie wiem czy wszystkie strony z duza iloscia linkow wewnecznych tak slabo indeksuje czy tylko moja - www. komunikatory.net .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie indeksuje fatalnie,

sprubuj mode_rewrite, do tego postaraj sie zmniejszyc liczbe linków wewnetrznych - 150 linków na jednej stronie jak pisales to zdecydowanie za duzo (wdg. mnie) - nie wiem czy Ci sie uda ale postaraj sie zredukowac ta liczbe do 100, staraj sie zeby na stronie duzo sie dzialo - newsy, zmiana contentu na str. glownej itp. i przede wszystkim - zbieraj linki :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryj czesc linkow w JavaScripcie jesli juz chcesz je miec tyle linkow na stronie glownej(np. spis najnowszych artykulow/plikow czy spis plikow po lewej), Google tak czy siak przejdzie do stron za ukrytymi linkami (jesli masz dobrze zorganizowany serwis).

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zredukowac ta liczbe do 100

regula "mniej niz 100 linkow" to przezytek...

znam stronki gdzie sa 172 linki wewnetrzne na kazdej stronie

i wszystko jest (bardzo ladnie) poindeksowane... *

*prawda normanos ??? :)

zamiast redukowac linki wewnetrzne zwieksz liczbe linkow zewnetrznych**

**linki zewnetrzne = linki z zewnatrz (czytaj z innch stron)

Ukryj czesc linkow w JavaScripcie

a to uwazam za kompletna bzdure...

1. bo G indeksuje JS (a wlasciwie xhtml)

2. bo po co :(

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast redukowac linki wewnetrzne zwieksz liczbe linkow zewnetrznych**

Mam chyba duzo linkow zewnetrznych, ponad 2000 w googlach i 17000 w beta msn.

Mam jeszcze pytanie poza konkursem, moge dostac bana lub wpasc w tzw. "sandboxa" po skierowaniu 250tys punktow Linkora z jednym anchortextem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności