Skocz do zawartości

katalog sklepów


lordbart

Rekomendowane odpowiedzi

Popełniłem katalog sklepów

- linki bezpośrednie

- dodawanie bezpłatne

- tylko sklepy internetowe

- można zgłosić nową kategorię

zapraszam

www.centrum-handlowe.com.pl

póki co kilka niedogodnień ( nie ma formularza ), ale jakoś sobie poradzicie :)

zapraszam

p.s. kolorystyka w barwach forum PiO za co przepraszam Michała, ale lepszego zestawu kolorów nie znalazłem

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko po co ten drugi

adres w url ma rel="nofollow" a jest po to żeby służył też użytkownikom, nie tylko robotom

I według opinii z tego forum nie szkodzi bo:

a) ma atrybut nofollow

;) spider "zalicza" pierwszy link, na który trafia

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lordbart rozumiem że to projekt o którym mówiłeś ostatnio przy browarku :) właśnie wysłałem swoje zgłoszenie

Przydałaby się ciekawsza szata graficzna to fakt. Chyba trochę też za dużo reklam Google ale to oczywiście Twoja indywidualna sprawa ;)

To co do mnie przemawia to dłuuuuugi opis do 1500 znaków. Moim zdaniem link wypuszczony ze strony która zawiera dużo treści związanej z tematem linkowanej strony to najlepsze rozwiazanie "naturalnego linkowania". Jak wspominałem na spotkaniu, nie wszyscy jednak z tego czynnie korzystają. Zamiast mieć taki opis zostają przy jednym zdaniu :-k

spider "zalicza" pierwszy link, na który trafia

Wszystko na to wskazuje, ale z czasem będziesz widział jak traktowane są anchory z Twojego katalogu.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rdbart rozumiem że to projekt o którym mówiłeś ostatnio przy browarku

tak dokładnie

Przydałaby się ciekawsza szata graficzna to fakt

nic nie poradzę, ze lubię "surowiznę" :)

Chyba trochę też za dużo reklam Google

wybrałem finansownie z adsens niż z płatnych wpisów albo linków zwrotnych ;)

To co do mnie przemawia to dłuuuuugi opis do 1500 znaków. Moim zdaniem link wypuszczony ze strony która zawiera dużo treści związanej z tematem linkowanej strony to najlepsze rozwiazanie "naturalnego linkowania"

takie też było założenie, do tego do kazdej podstrony ręcznie dorabiam sensowne title i meta, co moze być uznane przez wyszukiwarki za całkiem dobre rozwiązanie i dlatego jest pytanie o najważniejsze słowo kluczowe, bo pod nie jest robiony title i meta

Jak wspominałem na spotkaniu, nie wszyscy jednak z tego czynnie korzystają. Zamiast mieć taki opis zostają przy jednym zdaniu

trzeba zatem edukować towarzystwo, a póki co jako admin i właściciel trochę poszerzam wpisy, tam gdzie trzeba. Ma to dodatkowo plus, bo podstrony stają się lepiej rozróżnialne przez wyszukiwarki

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zatem edukować towarzystwo

nic na siłę :) trzeba brać pod uwagę przede wszystkim to że ludziom się nie chce tworzyć tak obszernych opisów, a po drugie możliwości techniczne konkretnych systemów.

Jak narazie z dostępnych znam tylko Twój i swój które umożliwiają stworzenie wpisów do 1500 znaków.

Jesli istnieje więcej tego typu projektów warto zebrać listę z odpowiednią notką o możliwościach i zaletach.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności