Skocz do zawartości

GOOGLE z lekka zwariowało HELP !!!


mieto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . mam nastepujacy problem. moja stronka była w googlach przez około 9 miesiecy na 3, 4 miejscu po wpisaniu moich słów kluczowych. jakies 2 tygodnie temu wszystko staneło do góry nogami mianowicie:

- tytuł strony sie zmienił ( zamiast niego jest adres strony)

- strona nie posiada opisu

- po wpisaniu słów kluczowych wyswietla ja na miejscu 120 a wczesniej była na 3

Czy ktos wie moze o co w tym chodzi bo ja sie juz zupełnie w ty pogubiłem. Jesli chodzi o page rank to wynosi on 2. Za wszelkie rady serdecznie dziekuje. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przepraszam, od razu prostuję, oczywiście poprawne jest:

<META NAME="GOOGLEBOT" CONTENT="INDEX,FOLLOW">

Z rozpędu napisałem "meta googlebot", ale widzę że jak już Jeż powie coś nawet głupiego, to najtęższe mózgi się zastanawiają czy on aby nie ma racji. ;)))

Jak kiedyś pisałem, zalecam pisanie tego znacznika (to nie żart) dużymi literami i DOKŁADNIE w/g specyfikacji podanej w poradach dla webmasterów (vide: dokumentacja Google). Dobrze jest umieścić zarówno msnbot, robots, jak i googlebot.

Mieto - kilka linków (3, 5) często nie wystarcza. Niektórzy z tego forum mają po paręset tysięcy, ale wypadku posiadania tak dużej "mocy" stosowanie w/w meta już nie jest konieczne.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności