Skocz do zawartości

Program partnerski ebay ?


Rekomendowane odpowiedzi

Mogłeś zajrzeć w kod, skąd jest banner. Jeśli to Ebay we własnej osobie

to pewnie przez jakąś agencję.

A może to pp z zachodniego któregoś ebaya? Ot chociażby jak Michał

robi. To już nie działa?

Szy.

PS. 0:3 i już mi się oglądać nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na webinside.pl można znaleźć bardzo krótką notkę na temat pp w ebay.pl:

"O programie partnerskim eBay.pl poinformował nas Przemysław Pluta, dyrektor ds. marketingu w polskim oddziale firmy. Wiadomo już, że program będzie organizowany we współpracy z firmą Tradedoubler i wystartuje jak to określił Pluta "niebawem"."

--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś zajrzeć

Szy no własnie zajrzałem - w końcu widac obrazek :mrgreen:

https://hstpl.tradedoubler.com/file/22131/b...nPP_mobiles.gif

czyli to już PP na ling.pl https://hstpl.tradedoubler.com/

wygląda na to że to jak na razie tylko dla największych :neutral:

Canon sony aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe - promocja. Atrakcyjny system ratalny. Katalog stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarejestrowalem sie tam i nie ma tam ebaya ;)

Sa tam PP:

-Broń

Zarabiasz 5% od wartości transakcji.

-Empik foto

Zarabiasz do 5,50 zł, za zdobytego użytkownika.

-Open Finance

Zarabiasz 25 zł za klienta, z którym uda nam się skontaktować.

oraz bannery tych 3 firm

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie czy ebay otworzył polskie pp? czy to zwykła reklama?

Nawet jesli... po tych cyrkach jakie polski ebay odprawia zwyczajnie wstyd byloby ich reklamowac - jednak to co sie reklamuje ma pewien zwiazek z tym jak serwis jest postrzegany. A nie sztuka jednorazowo zyskac na jakies reklamie, sztuka zdobyc zaufanie uzytkownikow, zeby czesciej korzystali z ofert reklamowanych na serwisie.

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie te same

ja wole zarabiac mniej, ale regularnie (gdy wizytujacy strone maja zaufanie do zawartych na niej tresci) niz troche wiecej, ale tylko raz

W skali kilku miesiecy oplaca sie to bardziej. Ze o dluzszym istnieniu serwisu nie wspomne.

Nie wiem jak ty, ale ja jak chce kupic cos w e-sklepach, to jesli widze link do nich na stronie, na ktorej nie ejstem traktowany pwoaznie - wpisuje adres ręcznie. Za to jesli jestem na jakis witrynach, ktorych autorzy zdecydowanie sie napracowali zeby zrobic cos solidnego - klikam bez oporow.

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moim zdaniem marka eBay jest bardzo dobrze rozpoznawana w świecie i jej dodatkowe promwanie w Polsce, za pomocą bannerów jest obecnie chybione. Obecnie serwis ten znajduje się w opłakanym stanie, a jeszcze kilka tygodni temu można było tam kupić min. uran od Al-Khaidy itp. .. Wydaje mi się, że nie ma sensu umieszczać ich bannerów na swoich stronach do czasu, gdy serwis zacznie się jakoś prezentować. Obecnie biorąc pod uwagę ilość aukcji jest nie tylko za allegro, ale i za świstakiem... Jedna wielka klapa, przy takim bałaganie wcale nie jestem przekonany o tym, czy lub kiedy pieniądze za ewentualną reklamę zostaną wypłacone...

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności