Jump to content
adek

STATLINK.pl

Recommended Posts

Dokładnie, to nie rozwiązuje żadnego problemu. Nie będę przecież trzymał niewykorzystanych kilkudziesięciu tysięcy punktów, tylko dlatego, że a może systemowi coś się uwidzi. Większość punktów wynajmuję, oczywiście staram się mieć jakiś bezpieczny zapas "w razie czego", no ale co z tego skoro system wycina dziesiątki tysięcy punktów za jakieś pierdoły.

Ja już naprawdę stosuję na podanej stronie kombinacje wyższego rzędu tylko po to, aby utrzymać jak najwyższy współczynnik ilości treści. Treści na stronie jest masa, a kodu jak na lekarstwo, tym bardziej że niezmieniające się elementy w dużej części przeniosłem do zewnętrznych plików *.js. No ale Statlink wie lepiej i gdy dokładam dodatkową treść... obniża mi współczynnik, zamiast podwyższyć lub zostawić go w spokoju.

Przepraszam za tego kapsloka w poprzednim poście, ale ja już naprawdę wchodzę w stan najwyższej irytacji z powodu tego, co Statlink mi ostatnio funduje.

Dlatego proszę administratorów tego systemu o jak najszybszą interwencję, ewentualnie poradę co powinienem na stronie zmienić. Chociaż ja nie wiem co tu jeszcze można poprawić, tym bardziej że błędów w kodzie HTML praktycznie nie ma, jedynie od święta trafi się jakiś przestarzały tag, ale to wszystko...

Swoją ciekawość możesz zaspokoić, włączając radio z audycjami o tematyce paranormalnej. A jeśli Ci się nudzi, Honey Bunny, dziewczyna Królika Bugsa, zaprasza Cię do poczytania starych komiksów!

No dobra, jakieś błędy w kodzie jednak były, usunąłem je. Jednak to nie przyniosło jakiegoś zadowalającego efektu, gdyż Statlink w dalszym ciągu wykrywa mi błędy nawet na podstronach, na których kod HTML wolny jest od jakichkolwiek błędów. Walidator świeci na zielono - ale Statlink musi inaczej, wywala komunikat o błędzie, usuwa podstronę z systemu i jeszcze bardziej obniża współczynnik ilości treści. Dzisiaj poleciało mi kolejne 6000 pkt. Ja już nie wiem, o co temu systenowi chodzi :|

Swoją ciekawość możesz zaspokoić, włączając radio z audycjami o tematyce paranormalnej. A jeśli Ci się nudzi, Honey Bunny, dziewczyna Królika Bugsa, zaprasza Cię do poczytania starych komiksów!

Współczynnik treści powinien być jakoś inaczej rozwiązany, żeby ludzie nie kombinowali tak jak jest to obecnie, upychanie na jednej podstronie oprócz artykułów zajawek w postaci połowy kolejnego artykułu itp., wszystko to sztuczne nabijanie współcznnika i tak mając stronę z 30 artkułami każdy po min. 1500 znaków uzyska się jakieś 0,50 współczynnika przy dobrych wiatrach, a różnice w punktach są ogromne przy współczynniku 1 a 0,50

Szybki i sprawdzony serwer do GSA, CS czy ZennoPostera - SolidSeoVPS

Statlink ma też jakiś mechanizm do wykrywania duplikatów treści w obrębie danej domeny. By np nie przydzielać linków na stronach z tagami czy coś podobnego.

Wiadomo, że zawsze pewne treści w topie czy stopce będą się pojawiać i będą takie same na każdej z podstron - jednak to mały procent do unikalnej (z założenia) treści w środku strony.

Może więc warto podkręcić tylko ten parametr, by więcej treści musiało być unikalnej - wtedy zajawki połowy artykułu pod każdym wpisem nic nie dadzą..

Drukarka przestaje już drukować? Kup tusze i tonery na inkhouse.pl !

Domen z jakimi końcówkami statlink obecnie nie przyjmuj?

Grupa zamknięta 10 seo katalogów od 2010 roku i 10 webnews od 2014 roku. Możliwość zakupu kodów bądź wymiany.
Sprawdź DARMOWY i moderowany katalog stron internetowych: bisnes.pl
. Piękni ludzie to zadbani ludzie - la-roche-effaclar.eu - zadbaj o swój wygląd

Używając importera nie da się dodać stron z httpS.

Doszedłem do tego po ponad godzinie próbując zaimportować kilkadziesiąt urli, wśród których były 3 z httpS a system systematycznie wywalał błąd składni importu...

Web Systems: marketing internetowy, strony www, sklepy, oprogramowanie...

Mam kilka domen regionalnych z wysokim PR czy statlink przyjmuje takie domeny?

Grupa zamknięta 10 seo katalogów od 2010 roku i 10 webnews od 2014 roku. Możliwość zakupu kodów bądź wymiany.
Sprawdź DARMOWY i moderowany katalog stron internetowych: bisnes.pl
. Piękni ludzie to zadbani ludzie - la-roche-effaclar.eu - zadbaj o swój wygląd

Możesz zgłosić je przez formularz kontaktowy do moderatora jako prośbę indywidualną, bo regionalki nie są przyjmowane w regularnym trybie moderacji.

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Po około 4-6 dniach system ponownie skanuje podstrony (1 cykl), a jeśli wykryje nowe, przydzieli je do ogólnej puli i zacznie rozkładanie linków. Jeśli nowych podstron jest b. dużo, to czasami trzeba poczekać 2-3 cykle, żeby wyłapał wszystkie.

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

U mnie na niektórych stronach wskaźnik zaindeksowanych podstron stoi w miejscu od jakichś dwóch tygodni. Ale skoro jest tak jak mówisz, to poczekam jeszcze kilka dni.