Skocz do zawartości

Masz Unikalne Artykuły i szukasz mocnych tematycznych PP, blogów?


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 498
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chętnie wrzucę dwa artykuły unikalne z kosmetyki na precelka komuś za darmo lub za jakiś wpis do mojego (imobiles.pl).

Unikalne, pisane przeze mnie. Nie zdążyłem napisać wszystkich a klient jak przestał się odzywać tak po dwóch tygodniach nie ma kontaktu, oddam je z chęcią :D

Kto pierwszy ten lepszy :)

Msg na PW.

multikonto, recydywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FiKaS - a Ty masz jakieś fajne, nie koniecznie typowe precle, bo ja to wierzę tylko "starym" użytkownikom ;)

Edytowane przez AdamAGP#

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję miejsc na artykuły mogą być wielotematyczne albo o tematyce motoryzacji lub pokrewnej (tylko mocne, żadne nówki itp.). W zamian mogę zaoferować u siebie konta, mam kilka tematycznych PR4 o rożnych tematykach.

Edytowane przez AdamAGP#

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ogólnotematycznych precelków. Nie mam wielkich wymagań - wystarczy mi aby pochodziły od "zaufanej" osoby z forum, były prywatne, moderowane i nie zniknęły za kilka tygodni. Mogą być świeże domeny jeśli nie mają być w przyszłości śmietnikiem.

W zamian oferuje pełnowartościowe, artykuły o odpowiedniej długości (dostosowane do wymagań gospodarza), pisane ręcznie bez synonimów etc. Wszystkie wpisy linkuję z innych pp + swli stałych (jeśli autor się na to zgadza).

pozdrawiam

Kobol is the name of a planet in the fictional universe - the birthplace and original home of humanity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się dopiszę.Posiadam kilka artów, nigdzie nie publikowanych, każdy unikalny po 0k 2000 znaków, tematyka ubezpieczenia, kredyty, pożyczki i ogólnie finanse.Szukam dobrych precli (nie ogólnodostępnych) do zamieszczenia.

W zamian oferuję podlinkowanie wpisów w preclach również tematycznymi artami (oczywiście krótszymi i mają mniejszą wartość merytoryczną).

Jeśli ktoś zainteresowany proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podejmę współprace z właścicielami precli na temat: komputery, internet. Będę stale dodawał wartościowe, unikalne teksty około 1200 znaków z 2-3 linkami (zależne od preferencji właściciela ;-)). Wpisy mogę również dopalać rotacyjnymi SWL'ami.

Chętnych zapraszam na PW.

Pozdrawiam, e.

Edytowane przez esencee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pozycjonuję portal TwojaEuropa.pl i w najbliższym czasie będę miał około 10 tekstów do publikacji w preclach (potem kolejne). Wszystkie unikatowe i na temat, pisane przez ludzi, około 1500 znaków i więcej.

Tematyka to: Unia Europejska, Turystyka, Praca za granicą, Studia za granicą + czasem coś z kuchni lub kultury europejskiej.

1 link na jeden tekst, wszystkie do TwojaEuropa.pl - najlepiej aby każdy tekst był opublikowany w innym serwisie.

Do tekstów mogę załączyć zdjęcia. Teksty możemy również zmodyfikować jeśli coś nie będzie pasowało.

Zależy mi na prywatnych preclach i blogach, z PR>0, najlepiej 2-4 oraz dobrym backlinkiem.

Możliwe są również inne formy współpracy (wymiana artykułów, wymiana linków).

Proszę o kontakt PW

Pozdrawiam,

Łukasz

Marketing Manager w Edukey - Szkolenia Komputerowe i Marketingowe

Wydawca portalu TwojaEuropa.pl - Życie, Studia i Praca za Granicą

logo-edukey-twojaeuropa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym i naprawde skutecznym miejscem jest NBC.pl . Sam korzystam z tej metody publikacji od kilku miesięcy i musze przyznać, że wyniki sa rewelacyjne. Jedyna wada: trzeba mieć dobrą stronę żeby wejść do tego programu (choć zaplecza tez się wpakować ale do innej kategorii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności