Skocz do zawartości

Masz Unikalne Artykuły i szukasz mocnych tematycznych PP, blogów?


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam 5 artykułów unikalnych i długich zawsze powyżej 3000 znaków. Codziennie pisze nowe. Teksty pisane ręcznie, 0 mieszarek. Pisane pod ludzi.

Dostosuję się do wymogów linków.

Tematyka:

  • Ogrzewanie nadmuchowe
  • Wentylacja
  • Klimatyzacja
  • Pompy ciepła
  • Odkurzacze centralne

Zainteresowanych zapraszam na pw.

nooby nie potrafią triforce, a ty?

  ▲

▲ ▲

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 498
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam kilka unikalnych anglojęzycznych (pisanych nie przez naszych rodzimych lingwistów) artykułów (kategoria dom), jak ktoś ma moderowane precelki na ten content, to chętnie go "wspomogę" :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam około 10 artykułów w tematyce energii odnawialnej: systemy solarne, lampy solarne, baterie słoneczne generatory wiatrowe.

Posiadam także artykuły na temat oświetlenia LED. Wszystko bardzo dobrej jakości, bogate treściowo. Dwa linki na artykuł. Co tydzień publikuje dwa nowe.

Artykuły są bardzo solidne i unikatowe. Proszę o oferty stron zamkniętych.

Edytowane przez L-M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam kilkaset pisanych ręcznie artykułów min. 2000 znaków, po 3 linki w treści. każdy artykuł 100% unikat, pisane przeze mnie (prawie miesiąc pisania ;P ).

Tematyka - komputery, serwis komputerowy, serwis notebooków, nawigacje gps, obsługa informatyczna firm, pogotowie komputerowe, pomoc zdalna.

Szukam dla nich dobrego miejsca. Kontakt na gg 3532082 lub na PW.

Blog komputerowy - Masa użytecznych porad, ciekawostki i eksperymenty.

Naprawa laptopów - profesjonalny serwis, naprawa płyt głównych, reballing, BGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym zamieścić kilka swoich artykułów o tematyce budowlanej (wykończenia wnętrz, aranżacje itp.). Nie zadeklaruję się ile i co jaki czas będę zamieszczał, bo wiadomo jak w praktyce jest. Interesują mnie tylko zadbane i wartościowe precle, nie mylić z wysokim PR. Czekam na propozycje.

Najtańszy hostel Wrocław w Polsce i nie tylko :)

A jeśli interesują Cię nowoczesne rozwiazania techniczne to sprawdź ościeżnice aluminiowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę wraz z użytkownikami swojego forum unikalne teksty.

Rozmiar jest różny, ale z reguły 2000 znaków to minimum(często 5000-10000). Te dłuższe teksty zamieszczone tylko w 1 miejscu(forum).

Interesuje mnie dodawanie artykułów tematycznych do pewnych precli w tematyce - rozrywka elektroniczna, konsole, gry na konsole, forum ps3, forum xbox 360.

Nasze przykładowe wrtykuły można zobaczyć m.in. na Eioba.

Zapraszam do kontaktu,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

Szukam dostępu/możliwości publikacji wartościowych tekstów (unikalne, z sensem, ok 1,5k znaków) w zadbanych presell pages.

Różne tematyki, ilość tekstów dość duża, stała współpraca. Podlinkowanie wpisów we własnym zakresie.

Zapraszam: maciejbrozon w gmail.com .

M.

Ay, caramba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygodniowo mam minimum 30 unikalnych precli. Pisane lekkim piórem, ciekawe. Tematyka ogólna, chociaż dominuje RTV, AGD i wyposażenie domu.

Z chęcią przyjmę konta w zamkniętych zadbanych preclach.

TANIE PUNKTY SWL - Automatyczna transakcja - punkty w 5 minut na Twoim koncie (seomatik, gotlink, statlink)

HURTOWE ILOŚCI: Linki z PageRank (ponad 1000 domen PR1-5)

Sławomir Siudek+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności