Skocz do zawartości

Uwaga na tego rodzaju e-maile !!!!!!!


luman

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze, powiem ci, że wcale niekoniecznie, nie kazdy jest obcykany co i jak a maja pozakladane konta na allegro przez kogos wic nic nie czaja poza umiejetnoscia zakupu, licytacji a taki mail w prosty sposob kradnie im i e-mail i konto w allegro a pozniej to juz tylko placz

p.s. odebralem tego maila 3 min. temu wczesniej nie mialem tkowych dlatego przestrzegam......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie, że koniecznie koniecznie :)

nie trzeba być żadnym web guru żeby wiedzieć, że żadnych haseł nigdy i nikomu nie nalezy podawać. koniec. kropka.

ja tam dostaje czesto spam z jakiegoś pseudo banku, zatytulowany 'dear customer'.. bla bla, zaloguj sie tutaj bo cos tam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kwestia skali działania, podobnie jak z podszywaniem się pod banki internetowe. Skoro to robią, to znaczy, że jakieś efekty przynosi.

wiesz z bankiem netowym symulujesz logowanie wymuszasz wspianie jednego czy 2 tokenów i jazda :lol: na allegor duzo nie zepujesz mzoesz sobie kupic cos na kogos ale nikt ci nie wysle przedmiotu bez $ ,chyba ze sprzedasz jakies g to wtedy to ma sens !

propnuje temu k$$$$ allegro.pl@poczta.of.pl zrobic kuku piersze to go zgłosic do allegro a ja bym mu spama zapuscil :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zeby dac sie nabrac na takiego maila trzeba byc skonczonym idiotą..

Ja tez pozwole sie nie zgodzic. Nie kazdy musi byc we wszystkim obcykany.

żadnych haseł nigdy i nikomu nie nalezy podawać. koniec. kropka

nie kazdy wie o tej zasadzie, a nawet jezeli wie to niektorych czujnosc tez moze sobie dac czasami na wolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na miejscu Allegro by dac po du**e takiemu ......, napisałbym do of.pl poprosił o logi na tego e-maila, z jakiego IP i kto się logował poczym ustalił takiego usera i pokazałmu co grozi za wyłudzanie informacji,

luman podeślij to do allegro, oni pewno będą wiedzieli co z tym zrobić i może gościowi się odechce takich zabaw jak zastukają mu pewni panowie do drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałbym do of.pl poprosił o logi na tego e-maila, z jakiego IP i kto się logował poczym ustalił takiego usera i pokazałmu co grozi za wyłudzanie informacji,

Najpierw byś musiał jednak to zglosić na policje, bo serwisy teraz jakoś niechętnie dają numery IP :lol:

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMP - ależ ja mówię że to jest w interesie Allegro, dlatego gdyby luman napisał do nich to allegro już się o to postara ;-) oni nie lubią takich numerów.

Dla Allegro złożenie takiego wniosku to nie problem, myślę że admin of.pl w takiej sprawie też nie będzie robił większych problemów tak więc ustalenie autora nie jest trudne a oskarżenie mogłoby być poważne - np. próba zniszczenia zaufania do Portalu Aukcyjnego Allegro, bądź wyłudzenie danych, sporo by tego było.

Luman ew. podeślij mi tego meila z adresem IP z jakiego został wysłany, a ja podeślę go do allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co to da?

-po pierwsze:

a) jeżeli hakujesz, phreakujesz, phinishing, bankring, carding to nie z domu :roll: OD czego są kawierenki internetowe :)

;) jeżeli wysłał z domu to zmiennie IP, jak jak hackowałem sobie ;) to mam program że co 10 sekund zmienia mi IP+odjechane proxy itp.

Nie znjadzie mnie nawet ogi server itp. Jeżeli przyjdą tacy Panowie do mnie do domu?

c) spytam sie o nakaz sądowy, nie mają to niech spadają

d) nie ma jak to email bombery, na interi powysyłełem znajomym kilkaset tyśiecy ;), po drugie na Internecie można wszystko

e) nie ma tego w informacji publicznej, ale jakiś czas temu była luka w systemach bankowych, i można było przerabiać karty płatnicze na kredytowe, potem debety w sklepach.

f) powstają coraz nowsze ataki w internecie, co myślicie że maniaki z chęcią zemsty, mózgi na skurw..... bogaczach itp. firmach będa sie obijać, najlepije hack in the NIGhT :) Blokowanie serva, poprzez zapchanie sobie .

Poczuj sie swobodnie w swoim domu wybierz rolety warszawa dla wiekszego komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności