Skocz do zawartości

Google,indeksacja


Rekomendowane odpowiedzi

Czy google nie ma trudności z indeksacją stron zawierających pływające ramki?Dokładnie czy ją zaindeksóje?

Ma trudność, jak i cała reszta. Problemy są z późniejszą treścia, title i innymi. Nie wiem po co ktoś jeszcze robi stronę na ramkach, są z nimi same probemy i odradzali ich używanie nawet na konferencji w3 org.

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo ja mam strone na ramkach  :evil:

A nie możesz jakoś ramki zastąpić? Są one niezbędne, czy poprostu nie znasz dobrze htmla, a tak było Ci łatwiej stronę stworzyć? Bo jeśli to drugie to jednak warto się trochę pomęczyć, ale być "siema" z google i innymi shookarkami.

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramk bardzo zle wplywaja na indexacje stron ipt. Sam tego doswiadczyłem:

1 przykład - kiedy masz jakas strone w inframe to jak ci ja zindexuje to po wejsciu z wyszukiwarki osoba zobaczy sam srodek a ramek nie bedzie :( to jest bul bo tak kazdy by chciał szybko strone zrobic Proponuje tak jak ja teraz include w php :(

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak :P

<?php include "include/cotam.php"; ?> :P

jak bys był zainteresowany to bym ci mogl stronke przerobic na php ze ładnie by ci ja idexowało i kod by nie byl trudny do pojecia :( Tylko to kosztuje <jak u mnie to tani> ok.15 zl na konto w banku :( Zobacz moja

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobić aby to <?php include "lew.php"; ?>  było wyświetlane po lewej stronie?

Jeju... To nie forum o HTML. Musisz zrobic tabelke, podzielic je na kolumny i w kolumnie lewej wpisac ten kod... https://www.google.pl/search?hl=pl&q=kurs+h...bele&lr=lang_pl

Pozycjonujesz w google, a nie potrafisz z niego skorzystać...

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonujesz w google, a nie potrafisz z niego skorzystać...

Hehe dobre :) głos dla lutka za dobre określenie połowy webmasterów szukajacych gotowców od ludzi zamiast poszukac tego są setki tysiące w necie :)

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności