Skocz do zawartości

Także witam!


Dżyszla

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na ironię - to nie pierwszy, a 4 post mój. ;)

Witam wszystkich!

Jak trafiłem? A jakże - by Google ;) Szukało się informacji o robotach, wyszukiwarkach itp i kierowało tutaj, a sporo sie już dowiedziałem. Potem jeszcze jakaś rekomendacja no i własny problem skłonił do rejestracji i napisania. Nie wiem, czy pozostanę, raczej nie będę regularnym wizytatorem ;) (sorki, za szczerosć). Ale to nie dlatego, że mi się tu nie podoba, tylko najzwyczajniej w świecie - brak czasu. Poza tym ostatnio musiałem zrezygnować z moderowania innego dosć duzego forum (IDG, jesli wolno zareklamować) i chwilowo po prostu nie mam czasu na fora. A to, że na pisałem, to tylo ku chęci poznania odpowiedzi na własne pytania od ludzi, którzy mają największe doświadczenie w temacie (tak mi się wydaje). Nigdzie nikt mi nic nie powiedział, więc liczę na Was!

Pozdrówka! (Mam nadzieję, że nie łamię czymś Regulaminu... Ach, szarym użytkownikiem być... ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

trafiłeś tu prawidłową drogą (by google)

pzdr;-)

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary miało kontekst, że jestem na jakimś forum, jako nie moderator (tudzież administrator) :twisted:

dzięki za przywitanie, a teraz czekam na porady w moich pozostałych wątkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności