Skocz do zawartości

Powitanko


koniq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,widze ze wiekoszosc nowych sie wita ja juz nie taki nowy ale tez sie przywitam z reszta co sie nie witalem ;) czy nie za duzo tu słwoa witac i jego odmiany :P hym topic jest przedstaw sie to czas sie przedstawic ;)

Jestem koniq co widac ,slychac itp obecnie zajmuje sie studiowaniem raz z gorszym raz lepszym skutkiem krece sie przy antraxji (link w profilu ) i przy mojich nieruchomosciach llink w stopce ) to sie naklikaliscie ;) forum od dluzszego czasu czytalem a wskazane mi sostalo przez kolege atraxa ;) a i znam tu tez jednego moderatora :P wazelinka co nie :P no napisalem sie troszke i tak nikt tego nie przeczyta a ci co przeczytali do konca wiedza ze ich pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj;-)

... również pozdrawiam:)

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności