Skocz do zawartości

Pomocy -> subdomena, cPanel.. :(


zYm3N

Rekomendowane odpowiedzi

  Addon Domain Maintenance

 

Addon Domain Additions

The subdomain, forum.p-zone.pl has been added.

"forum" is not a valid domain name

Removed Entry from httpd.conf The subdomain, forum.p-zone.pl has been removed.

forum.p-zone.pl could not be setup. The subdomain forum.p-zone.pl was not setup either.

     

[ Go Back ]

Pierwsze pole wypełniam: forum.p-zone.pl

Drugie (niżej) forum

Trzecie zostawiam puste...

ktoś wie co zrobię źle?

Admin odpisał: Na ewentualne kolejne pytania odpowiemy w poniedzialek. Zyczymy udanego wypoczynku.

pozdr.

usługi ślusarskie, frezowanie, spawanie, toczenie, zduny obróbka metalu,

kalkulator lokat bez podatku belki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, jeżeli się nie mylę to próbujesz dodać tę subdomenę w złym miejscu.

Spróbuj w subdomains.

pzd.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy wjasnij ? masz jakies problemy w zrobieniu subdomeny w cpanelu ?

Jakie 1 ,2,3 pole ?

ja robię tak: jezeli odpalam subdomene to ją wpisuje i już, jezeli na cpanelu mam zaparkowanych wiecej domen to wpisuje subdomene i wybieram z listy do ktorej domeny ma byc ta subdomena i gotowe.

Moze niemasz możliwości robienia subdomen w dowolnej ilości lub na zaparkowanych domenach.

Być może nie jestem pewien.

Mam kilka wersji cpanel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jak robię dodawanie subdomeny w sekcji subdomains to wtedy mam tak, że po wpisaniu domeny jestem przekierunkowywany do katalogu, którego adres podałem.

Np.

jak zrobię w subdomains forum.p-zone.pl i dam, że efektem ma być katalog: p-zone.pl/forum/ to po wpisaniu w pasku adresu (przeglądarka) forum.p-zone.pl "zmienia się" host. Z forum.p-zone.pl na p-zone.pl i dodaje się na końcu katalog.. a ja chciałbym, aby zostawał "host" forum.p-zone.pl ...

Tak więc admin napisał, że mam wejść do "domeny podpięte" (addon domains). No to wchodzę tam i mam coś takiego:

https://www.cpanel.net/docs/cpanel/addonmenu.JPG

No i sobie podaję jako pierwszą pozycję: "forum.p-zone.pl", jako drugie to "forum" jako hasło nic nie podaję. Tak jak tutaj:

https://www.cpanel.net/docs/cpanel/Adding_a...don_domains.htm

No i dostaję komunikat taki jak wyżej... :D

pozdr.

usługi ślusarskie, frezowanie, spawanie, toczenie, zduny obróbka metalu,

kalkulator lokat bez podatku belki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj zrobić w subdomains i daj tutaj cynk;-), miałem kiedyś podobny problem, że kiedy wpisywałem subdomena.domena.pl to mi przechodziło na domena.pl/subdomena, ale u kumpla było ok i w zasadzie też było.

Nie wiem, czy to podobny przypadek, ale można spróbować.

pzdr.

PS. Aha, a próbowałeś w addon domains dać inną nazwę niż forum?

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem w subdomains: https://forum.p-zone.pl :D przenosi :)

pozdr.

ps. Oczywiście.. inne nazwy też dawałem :|

szook, Ty tak polecałeś hostings.. wiesz, jak tam zadziałać? Bo za adminem mam czekać do poniedziałku :>

usługi ślusarskie, frezowanie, spawanie, toczenie, zduny obróbka metalu,

kalkulator lokat bez podatku belki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś wpisywać www.forum.p-zone.pl i jakie to daje wyniki?

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności