Skocz do zawartości

Co się dzieje na moim koncie.?


skubi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem w ADsens od dwóch dni i już mam obawy co do wiarygodności tego programu a dlaczego juz wyjaśniam.

Otóż wczoraj na moim koncie było 0.12 $ dziś wchodze na konto a tam 0.00 zaniepokoiła mnie jeszcze jedna sprawa a mianowicie w swoich statystykach strony mam naliczone 10 kiknięć ja do tej pory a na ADSensie dopiero 5 dlaczego?

Dodam że nie stosuje żadnych nie dozwolonych praktyk konto chyba nie jest zabanowane bo mam do niego dostęp a reklamy się cały czas wyświetlają.

Dzięki za odpo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ile mam kliknięć ponieważ mam założoną statystyke na stronie wiem ile skąd itp.A co do klikania w moje reklamy to napisałem u góry że nie łamałem regulaminu czyli między innymi nie klikałem sam.

O co tu może chodzić bo zgupiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie Michal..

gość coś kręci bo reklamy adsensa to JS, chyba nie wrzuca to w jakis system typu phpadsnew? nie wiem czy to by działało, ale nawet jeśli tak to jest sprzeczne z TOS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość coś kręci bo reklamy adsensa to JS, chyba nie wrzuca to w jakis system typu phpadsnew? nie wiem czy to by działało, ale nawet jeśli tak to jest sprzeczne z TOS.

chociaz https://www.google.com/search?hl=en&lr=&c2c...ing&btnG=Search

wyglada na to ze jest to mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czegoś chyba nie rozumiecie.Ja nie twierdze że widze w swoich statystykach ile było kliknięć w reklamy tylko widze ile było wejść na strone.Statystyki na stronach to bardzo popularna rzecz i dziwie się że wy jako webmasterzy nie słyszeliście o tym :roll: A to co widze na moich statystykach które zresztą są wiarygodne i nie wliczją wejść z mojego IP nie pokrywa się ze statystykami podanymi na koncie w google adsense.A nadal nie wiem dlaczego znikają mi dochody skoro nie łamie regulaminu.

Czyżby adsense to kolejny pp oszustów .Pytam was ponieważ niejako promujecie ten system na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w swoich statystykach strony mam naliczone 10 kiknięć
Ja nie twierdze że widze w swoich statystykach ile było kliknięć w reklamy tylko widze ile było wejść na strone

te bolek, nie rób z nas edków..

edit:

1. fajne masz żródło strony (z podpisu) :(

2. raz piszesz jedno, raz piszesz drugie. zdecyduj się.

3. co mają statystyki strony (wejśc ludzi) do kliknięć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zostwcie już ten temat statystyk faktycznie u góry napisałem że widze liczbe kliknięć (miałem na myśli wejścia na strone a nie kliknięcia w adsense)Nieważne.Niech będzie że wprowadziłem was w błąd.Ale dalej nie potraficie wyjaśnić dlaczego znikają przychody więc może jest jakieś logiczne uzasadnienie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na pewno dałeś sobie raporty na ostatnie dni?

Bo ja defaultowo mam na "dzisiaj" więc jak wejde w następny dzie to oczywiste, że widze tylko bieżące kliki. Wprawdzie to jest zbyt oczywiste ale po tobie mozna sie wszystkiego spodziewać :(

nigdy mi sie niezdarzylo zeby cos zniknelo. ew. po miesiacu moga zrobić jakies wyrównania i będzie to w osobnej zakładce ale tak to nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności