Skocz do zawartości

Kto jest z Trojmiasta ?


tojan3

Rekomendowane odpowiedzi

W topicu na temat spotkania forumowiczow, stwierdzilismy, ze zanim zorganizujemy ogolnopolskie spotkanie, warto zorganizowac sie lokalnie.

Wiem, ze juz w Krakowie zawiazala sie silna strouktura mafijna, wiec mozemy pomyslem o naszej siatce na wybrzezu.

Mysle, ze mozemy zaczac od luznych spotkan przy piwku, a z czasem moze cos sie urodzi.

Kto jest z Trojmiasta niech sie wpisze (jednak pogaduchy z onetu mi sie ciezko wryly w psychike). Wpisujcie miasta, ewentulanie proponowane miejsce spotkania.

P.S. Prosze o wpisy, a nie krytyke, lub dyskusje, ktora toczy sie tylko by sie toczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, to tez, ale chcac sie doweidziec kto jest z Trojmiasta, nie bede przegladal 1600 profili i notowal sobie skrzetnie.

Poza tym, jezeli ktos z 3miasta sie odezwie w tym topicu, to oznacza to, ze najprawdopodbniej wyraza chec spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... że co proszę, jaka struktura? :)

Pozdrawiam, J.

To byl tylko zart Jezu. Przyjazny zart.

Prosze o wpisy tylko ludzi z trojmiasta.

Ten topic powstal, w celu zebrania ludzi, a nie dyskutowania

Prosze o uszanowanie moich intencji i zrozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze Szczecina więc do trójmiasta mam blisko i daleko, choć do morza nie aż tak.

Więc gdyby to były np. Międzyzdroje to oki.

Gdyby to był Dziwnówek to mógłbym załatwić super ceny w lokalu/ogródku czyli piwko/jedzenie alkohol a i noclegi także mogę tam tanio załatwić.

Można byłoby taki zlot nawet zareklamować :-)

może pamiątkowe czapeczki lub koszulki jak google :-).

A może ktoś wymyśli logo SEO.PL to zrobię koszulki :-) np. koszt koszulki to koszt materiału czyli samej koszulki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tojan czy okolice morza to tylko trójmiasto, bo można byłoby bardzo dobrze połączyć to w szczecin i i okolice.

Wtedy zawsze zrobiłoby się lepsze gronko.

Ja 4 osoby mogę zabrać do auta, dobrze by był w tych 4 jeden kierwca bombowca :-).

Wtedy koszt przejazdu do takiego Gdańska na 5 jest minimalny tj.

300 km - 8 l na 100 km daje 24 l w jedną stronę - max 50 l benzynki łącznie z powrotem i przejazdami. 50 l na 5 - 10 l x 4 = koszt 40 zł na osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tojan czy okolice morza to tylko trójmiasto, bo można byłoby bardzo dobrze połączyć to w szczecin i i okolice.

Szook, wydaje mi sie lepiej stworzyc osobna grupe ludzi z Twoich rejonow.

Moja wizja jest taka:

Zbieramy lokalna ekipe, ktora jest w stanie zorganizowac sie w 2-3 dni i spotkac przy piwku lub kawie. Jezeli ty zmontujesz silna ekipe u siebie, mozemy umowic nasze dwie ekipy. To jednak organizacyjnie jest problem, bo zamiast 2-4 godzinnego wypadu do Sopotu (z gdyni 15 minut, z Gdanska tak samo) masz wypad >12h (w obie strony plus spotkanie). Czy bedzie Wam sie chcialo jechac ten kawal, zeby spotkac sie tylko na chwile?

Uwazam, ze lepiej zorganizowac sie lokalnie i byc sprawnym logistycznie, a potem kombinowac z innymi grupami.

Proponuje zorganizowac Grupe Uderzeniowa "Szczecin", a jak bedziecie gotowi mozecie przypuscic frontalny atak na dowolna aglomeracje w Polsce.

Jak na razie widac, ze tylko ja i Szy, jestesmy z 3miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe szy zgadza się więcej więcej.

Więc ja namawiam grupę szczecinską a też jest trochę osób.

Na pierwsze spotkanko Szczecin a pozniej możemy spotkac się tak jak mówi tojan gdzieś w większych grupach.

więc nie zawracam tutaj wątku tojanowi niech montuje grupę a ja zmontuje szczecin pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o wpisy tylko ludzi z trojmiasta.

jestem z 3 miasta ;) to widać

jestem z 3 miasta ;) to (cholera chciałem napisac słychać)

jestem z 3 miasta :( to widać , słychać ? i czuć

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności