Skocz do zawartości

Konfiguracja kanałów


kondi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam sie w jaki sposob mozna skonfigurowac kanały, aby powiedzmy reklamy wyswietlały sie inne tematycznie od tych dobranych przez gogla. Kanał nazwałem tuning choc nie wiem czy jego nazwa ma wpływ na dobor tematyczny reklam, i wyswietlaja mi sie reklamy typu : Kup ciągnik. Super ;-) Jakies porady ? Czym ewentualnie mozna porzadzic, by udalo sie wysw. reklamy z branzy np.motoryzacyjnej ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanały nic do tego niemają.

pokombinuj z title, wstaw jakieś linki z porządanymi słowami kluczowymi, ale przede wszystkim umieść odpowiednia treść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nici z tego :) Strony sa wylacznie tematyczne i google jak narazie dobrze sobie radzi z dobieraniem reklam dla poszczegolnych stron. Myslalem, ze poza tematem strony, mozna dolozyc np. na stronie o tuningu - reklamy muzyczne, chocby nawet ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie możesz zrobić mały cloaking, analogicznie jak w przypadku oszukania spidera wyszukiwarki. praktycznie - na własne ryzyko.

poza tym pamietaj, że dobór reklam ma swój sens: jesli ktoś wchodzi na strone o np. gsm to mało prawdopodobne, że zainteresuje go reklama np. hostingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności