Skocz do zawartości

oscgold.com - opinie


Wojciech Łuczak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam sklepu na bazie osCommerce dopasowanego do polskich warunków. Z tego co widzę to chyba oscgold.com prezentuje się najlepiej. Chciałbym poprosić o opinie tych, którzy już coś z tym sklepem mieli do czynienia i o ogólne odczucia w użytkowaniu skryptu przez osoby mniej obeznane z Internetem.

Czy znacie coś lepszego na bazie osCommerce?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam sklepu na bazie osCommerce dopasowanego do polskich warunków. Z tego co widzę to chyba oscgold.com prezentuje się najlepiej. Chciałbym poprosić o opinie tych, którzy już coś z tym sklepem mieli do czynienia i o ogólne odczucia w użytkowaniu skryptu przez osoby mniej obeznane z Internetem.

Czy znacie coś lepszego na bazie osCommerce?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

A sam osCommerce z dobrą komercyjną szatą graficzną i modułami z ajax'em nie wystarczy? nie wiem co rozumiesz poprzez polskie warunki, ale jeżeli chodzi o wartości podatków itp. to OsC sobie spokojnie daje radę.

Generalnie cokolwiek być nie użył, i tak trzeba pewne funkcje dostosować do specyfiki danego biznesu.

Dobra impreza to sprawdzone Drinki.

Organizacja wydarzeń to podstawa udanego eventu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam sklepu na bazie osCommerce dopasowanego do polskich warunków. Z tego co widzę to chyba oscgold.com prezentuje się najlepiej. Chciałbym poprosić o opinie tych, którzy już coś z tym sklepem mieli do czynienia i o ogólne odczucia w użytkowaniu skryptu przez osoby mniej obeznane z Internetem.

Czy znacie coś lepszego na bazie osCommerce?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

ja mam od niedawna oscgold i jak na razie jestem bardzo zadowolony, przerobiłem już kilka tanich sklepów na bazie oscommerce oferowanych na Allegro i muszę ostrzec - to strata czasu, moze i ładnie wyglądają ale są sknocone i brak wsparcia technicznego z prawdziwego zdarzenia,

oscgold jest bardzo starannie podszykowany, powiedziałbym aż za bardzo bo ja nie potrzebuję aż tylu dodatkowych funkcji, mam nadzieję ze to już będzie mój docelowy sklep i nie będe za rok szukał nowego softu

www.elektromarket.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam kupowania jakiejkolwiek przeróbki osCommerce. Dlaczego? Jest tam napakowanych cała masa niepotrzebnych bajerów, które tylko niepotrzebnie obciążają sklep. Nie mogę nic powiedzieć o oscgold, bo nie miałem styczności, ale poprawiałem wiele sklepów, które też były kupowane od czołowych firm i powiem tyle, że jest wiele błędów, drobnych i większych. Najlepiej przygotować dokładną specyfikację sklepu i znaleźć kogoś, kto zna bardzo dobrze oscommerce. Napewno będzie to droższe rozwiązanie ale z pewnością pewniejsze.

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Witam

Szukam sklepu na bazie osCommerce dopasowanego do polskich warunków. Z tego co widzę to chyba oscgold.com prezentuje się najlepiej. Chciałbym poprosić o opinie tych, którzy już coś z tym sklepem mieli do czynienia i o ogólne odczucia w użytkowaniu skryptu przez osoby mniej obeznane z Internetem.

Czy znacie coś lepszego na bazie osCommerce?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Pozwólcie, ze i ja dołożę 5gr. od siebie, otóż wybór samego skryptu sklepu to rzecz nie tylko gustu i tak, jeżeli czujesz się na siłach, to weź sobie "czystego" oscommerc'a i dołóż sobie to co potrzebujesz, kontrubucji jest mnóstwo, zaznaczę jednak musisz posiadać wiedzę z php i html co najmniej w stopniu średnim, wiem, że tek jest, bo zanim skorzystałem ze skryptu oscgold sam instalowałem wszystko a raczej starałem się instalować i zdobywać wiedzę i jest to bardzo czasochłonne, jeżeli natomiast nie masz czasu (tak jak ja) i posiadzasz wiedzę php i html tylko w stopniu podstawowym, śmiało możesz skorzystać z gotowego skryptu i w tym momencie muszę powiedzieć, że w/g mnie oczywiście tylko i wyłącznie oscgold jest warty uwagi, dlaczego? A to dlatego, że:

- skrypt jest bardzo dopracowany, posiada sporo funkcji, które docenia się dopiero w późniejszych fazach używania sklepu, wiele rzeczy ustawia się z poziomu Panelu Admina, co dla początkujących jest bardzo ważne,

- po zakupie jest gotowy do działania, tylko dodawać towary,

- nie wiem jaka ma być Twoja branża ale wyśmienicie współpracuje z cennikiem firmy action,

- właściciel zapewnia pomoc i uwierz mi, posiada anielską cierpliwość, co jest bardzo ważne, jeżeli właśnie nie posiadasz wiedzy o której wspominałem.

Mój sklep z dodatkowym szablonem graficznym zakupionym także u pana Jacka wygląda tak:

BULET.PL - elektronika dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja kiedyś dałem się namówić na https://www.oscommerce.waw.pl/ i jak do tej pory nie narzekam. Sklep kosztował mnie 60 złotych. Praktycznie od razu można było wprowadzać artykuły do sklepu. Po kilku miesiącach użytkowania zaważyłem, że potrzebuje on dobrego hostingu. Mulił mi strasznie na DreamHoster.Com, ale jak przeniosłem na Home.Pl to już nie narzekam przy średnim ruchu. Sklep: https://www.elegantzone.pl/

Od pewnego czasu, gdy jestem w temacie osCommerce odnośnie OscGold.Com słyszę same pochwały, więc może warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy magento moze stanowic alternatywe dla oscommerce?

Może, moim zdaniem trzeba jeszcze poczekać na:

- aż zorganizuje się ekipa która zajmie się tym na porządnie

- dopracowanie produktu a w szczególności wersji PL, dodatków i modułów

Jest nawet forum:

https://yento.pl/index.html

Z tego co się orientuje, to są już sklepy na magneto:

https://sklep.ekspertksiegowy.pl/

https://www.pwrsa.pl/ksiazki/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam

Szukam sklepu na bazie osCommerce dopasowanego do polskich warunków. Z tego co widzę to chyba oscgold.com prezentuje się najlepiej. Chciałbym poprosić o opinie tych, którzy już coś z tym sklepem mieli do czynienia i o ogólne odczucia w użytkowaniu skryptu przez osoby mniej obeznane z Internetem.

Czy znacie coś lepszego na bazie osCommerce?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Nie polecam tej przeróbki. Zmiany wprowadzone byle jak. Jeśli chcesz bawić sie oscommerce zainstaluj sobie wersję oscommerce 2.2 ze strony projektu. Wszystkie modyfikacje jakie są w oscgold znajdziesz na stronie oscommerce.com w kontrybucjach. Z zainstalowaniem też nie powinienneś mieć problemu ponieważ osc ma najlepsze wsparcie ze wszystkich sklepów (kilka forum, liczne artykuły w necie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam postawiony sklep w oparciu o oscgold.com. Jestem naprawdę zadowolny. Opinie ze sklep jest niedobry piszą często ludzie ktorzy tez zajmują sie sklepami i poprzez posty zwalczają konkurencję. Ja swoją wersję sklepu kupiłem w 2008 roku. Od początku nie było problemów z programem a jak tylko pojawiło się jakieś pytanie Panowie z pomocy technicznej od razu na nie odpowiadali. Moze i mozna dodac własnoręcznie dodatki z oscommerce tylko ze nie każdy to potrafi. Poza tym z tego co wiem to wielu rzeczy nie ma w zwykłym oscommerce a są dodane przez autorów do oscgold - czyli musieli je sami stworzyc. Zresztą potrzebowałem kilka modyfikacji i mi je stworzyli. Jestem przekonany ze nie warto bawić sie w darmowe wersje oscommerce i szukac odpowiedzi na klopoty czy problemy na angielskich forach - lepiej wydac 200 zl i miec w pelni dzialacy i naprawdę fajny sklep. Z tego co widzę na stronie oscgold.com autorzy skryptu cały czas tworzą cos nowego i się rozwijają, więc program staje się coraz lepszy. Zamierzam w bieżacym roku otworzyć drugi sklep i napewno skorzystam z oscgold - uwazam ze jakosc w stosunku do ceny jest najlepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Rowiez mam postawiony sklep na oscgold i sam program jest dosc dobry. Pomimo tego odradzam poniewaz celowo czesc skryptow jest zakodowana przez tworcow wiec uniemozliwia to dokonywania modyfikacji, ulepszen, zmian itp. Jak wiadomo skrypt jest na licencji GNU wiec cos tu jest ne tak celowo uniemozliwiajac ulepszen sklepu przez uzytkownikow. Spotkalem sie z wieloma skryptami sklepow i nikt takiej praktyki nie podejmuje a wrecz przeciwnie...tworcy z mila checia pomagaja w modyfikacjach i ulepszeniach. OSCGOLD od tych norm odbiega i robi dokladnie na odwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności