Skocz do zawartości

ADDER i precle


mario1973

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Wam ADDER 6.0.404 dodaje do precli ??

Siadłem dzisiaj, poświęciłem kupę czasu na stworzenie dobrego arta, skonfigurowałem jak trzeba (aż za dużo kategorii). WYniki ???

Na 50 poprawnych logowań do precli to 40 podaje brak kategorii i nie dodaje...... normalnie żenada . Nawet ręcznie przeleciałem te precle i kategorie są takie jak trzeba.

Na bank poprzednia wersja dodawała z dużo większą skutecznością. Nie sądzę, że nagle gromadnie wszyscy się jakoś zabezpieczyli przed adderem.

Jednym słowem ADDER to BADZIEWIE.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

6.0.404 ma jakieś nowe problemy z kategoriami.

eh......kurde...... nawet nie chce mi się tam zaglądać..........

żenada.........

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności