Skocz do zawartości

Konkurs na pozycjonowanie strony


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

moze bede troche monotematyczny, ale wymogiem jest:

1. dodanie linka z danym anchorem do eweblinka

2. zainstalowanie systemu eweb na stronie bioracej udzial w konkursie

;)

Ostatnio miałem okazję spędzić wakacje w Turcji. Znalazłem fajne informacje dla turystów. Pewnie mają tego więcej :)

Na koniec polecam artykuł Pauliny o najlepszych tabletkach na odchudzanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ghosti

odp 1 tak

odp 2 tak

ps. jak juz wspomniałem konkurs jest tylko i wyłącznie dla userów ewelbinka, wystarczy ze user albo sobie postawi stronkę pod tą frazę i podepnie do systemu albo wstawi linka i bedzie sobie pozycjonował precla, w konkursie mogą brać minimalnie jedna osoba by się odbył jak na razie bierze 24 osoby wiec jakaś tam mini jadka bedzie ;)

Ba na przyszłej stronie konkursowej może się okazac ze bedą też oprócz systemu inni sponsorzy nagród ;)

TTSEO sorry ale nie rouzmiem Cie o czym napisałeś jak banowac ? To G banuje strony co są w SWL ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie banuje, przynajmniej nigdy nie słyszałem o takiej sytuacji. Prędzej zbanuje Cie jak masz spam na stronie i podepniesz ją np. do google analitycs.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, czekam z niecierpliwością :)

Teraz pytanie - czy TOP 1 będzie tylko wyciągnięte z listy uczestników którzy się zgłoszą do konkursu czy z G. ?

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi być podłączona do systemu przez min ostatnie 30 dni z włączonym monitoringiem fraz w systemie

Dodatkowo konto Pro??

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak konkurs jest dla kont PRO czyli dla ok 200 osób na dzień dzisiejszy, strona konkursowa zostanie uruchomiona niebawem , opóźnienie jest spowodowane startem mistrzostw https://mistrz2k8.seopl.org/

PS> Mar podam ci jak obejść posiadanie konta PRO, wystarczy ze masz kolegę który posiada konto PRO i poprosisz go o włożenie tam swojej pozycjonowanej strony

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności