Skocz do zawartości

Jakbyście wycenilu i ocenili frazy z tematyki opon


Rekomendowane odpowiedzi

1. opony używane

2. tanie opony

3. sklep internetowy opon

4. felgi używane

Chodzi mi stopień trudności i cenę i czy iść na opłatę dopiero po osiągnięciu top10.

Też taki harcore jak z samymi oponami.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep internetowy opon to fraza tak głupia ze szkoda oceniać :D

wiecej ruchu generuje uzywane felgi niz tak jak napisałeś.

Co do opony uzywane, uzywane opony mam zlecenie :( Zobaczymy, ale rozpoczynam dopiero za miesiąc i to z nową domeną.

Z pobieznego rozrachunku wynika ze fraza prosciutka :) Wystarczy ze zobaczysz sobie ile potrzebowala strona karoopony.pl aby wejsc w top10. Naprawde niewiele. A najwiecej czego tam potrzeba to czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilgesu ma rację sklep internetowy opon to niezbyt trafione słowo

ograniczasz się do "nieistniejącego" słowa opon

dużo bardziej prawdopodobne są wejścia ze słów:

sklep internetowy opony

opony sklep internetowy

reklama - ulotki, plakaty, wizytówki

Tanie kredyty przez internet - kredyty mieszkaniowe, kredyty gotówkowe oraz samochodowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jest oferta, którą firma X z mojego miasta przedstawiła znajomemu:

okreslili mi ceny co do poszczegolnej frazy:

1.opony używane - nie do zrobienia

2. tanie opony 150/miech

3. felgi używane - 80zl/miech

4. sklep inetrnetowy opon - 100zl/miech

Płatne po uzyskaniu pierwszej strony (top 10 )

efekty po 6 miesiacach

Umowa na 10 miechow.Startowe tyle co za fraze.

takie stawki już są. Niedługo będzie za pięcioka/na miesiąc :)

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiałbym, że za bardzo nie wiedzą co czynią, albo szef wymyślił, a pracownicy niech walą.

Teraz wszystkie firmy zajmujące się tworzeniem stron mają w ofercie pozycjonowanie, w ogóle wszyscy się zajmują pozycjonowaniem. Ja przypuszczam, że ktoś poczyta tydzień o pozycjonowaniu i preclach, i już określa się mianem specjalisty.

Kolejna oferta firma Y z mojego miasta 1000 zł jednorazowo za 10 dowolnych fraz. :angry: pewnie typu - bielizna, opony, aparaty cyfrowe i projekty domów. :P

I jak tu klient, który sie totalnie na tym nie zna, ma wybierać.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom nie są to tak trudne frazy, chociaż mimo wszystko ktoś się nie ceni.

AdamAGP#, opony używane to zaskakująco prosta fraza, na top10. Na top3 to już trzeba się troszke napracować.

Jednak jeśli czas nie nagli to spokojnie do 10 wejdziesz, bez jakiegoś dużego wysiłku.

I jestem zniesmaczony firmą ktora nie podejmuje sie takiej frazy, bo zwyczajnie oceniła to pobieżnie i nie sprawdziła mocy stron które są w dyszce.

Ja bym wycenił wszystkie frazy razem na jakieś 550zł miesięcznie, chociaż i tak mówie na oko. Bo nie sprawdzałem innych fraz oprócz opony używane, ale skoro firma się zdecydowała na nie to pewnie prościutke :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim co to za firma która twierdzi że nie do zrobienia. Niema rzeczy nie do zrobienia jest tylko kwestia ceny i czasu.

A mega fraza sklep inetrnetowy opon droższa od legi używane też dziwne. A to "inetrnetowy" mam nadzieje że to literówka :angry: bo jak nie to dość mało popularna fraza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ktoś ma bardzo mocne zaplecze, jest pewien tego co robi i jest to dla niego klient z niższej półki. Albo lubi pozycjonować poniżej kosztów. Albo nie wie za co się bierze. Albo ...

Żart ? TANIE !?!?!?- za te frazy te ceny to ZDZIERSTWO :angry:.

Wiadomo, że OPONY to TYSIĘCE zł, ale 100 zł za 10ta pozycję na "sklep internetowy opon" to bardzo dużo jak na jeden średni link, który w zupełności wystarczy.

Jako dowód spróbuję ten wątek zrobić na tą frazę jednym linkiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna wiemy że mrtn pozycjonuje tanio :angry: Ceny które napisali wg mnie są dobre, a opony używane swoją cene mają.

Co do sklep internetowy opon już się wypowiadaliśmy, iż jest to fraza do bani :P

Qbexus, ja nie podjąłbym się pozycjonowania conajmniej dziesięciu fraz. Można powiedzieć niby, że jesli duzo zaplaci to się bierzemy, jednak to zbyt niepewna robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności