Skocz do zawartości

www.przypomnij.org


Rekomendowane odpowiedzi

www.przypomnij.org

Z niebywałą wręcz regularnością zdarza mi się zapominać o najróżniejszych sprawach. Usiadłem więc kiedyś i napisałem prosty skrypt wysyłający smsy i emaile o określonych godzinach, tak by informowały mnie o nadchodzących terminach. Skrypt po wielu poprawkach i zmianach ewaluował do postaci serwisu dostępnego dla wszystkich. Zapraszam także również was do zapoznania się z nim i wyrażenia własnej opinii.

Możliwości serwisu to przede wszystkim prowadzenie własnego kalendarza/terminarza. Uzupełnianie go o zdarzenia, notatki i przypomnienia, a także informacje o swoich kontaktach. Przypomnienia realizowane są za pomocą wiadomości sms, email oraz na komunikator GG.

Projekt jest cały czas w fazie wczesnego rozwoju :)

Proszę o Wasze opinie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny klon www.daty.pl.

szczerze mówiąc nie wiedziałem o istnieniu tej strony :D

tym bardziej nie zgodzę się, że to klon, choć może rzeczywiście są podobne

z tego co widzę daty.pl bardziej skupia się na samych powiadomieniach, mój serwis to bardziej kalendarz z opcją powiadomień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Wpłata na konto bankowe (płatność z góry) Koszt wysyłki: 6,50 zł

Pobranie pocztowe (płatne przy odbiorze) Koszt wysyłki: 15,00 zł

a to ciekawe - odnośnie aukcji oczywiście;]

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłata na konto bankowe (płatność z góry) Koszt wysyłki: 6,50 zł

Pobranie pocztowe (płatne przy odbiorze) Koszt wysyłki: 15,00 zł

a to ciekawe - odnośnie aukcji oczywiście;]

A dokumenty cesji domeny to czym wyślesz? Gołębiem? ;-)

Co do strony to jak dla mnie za słaby design. Zainwestuj w coś lepszego co przyciągnie Internautów z innych serwisów min. daty.pl.

Monitorowanie raportów giełdowych raporty gpw akcje giełda GPW, NewConnect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokumenty cesji domeny to czym wyślesz? Gołębiem? ;-)

6,50?

o boże, w takim razie dawno na poczcie nie byłem:D

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jak dla mnie projekt bardzo ciekawy i przydatny pod warunkiem zachowania jak największej prostoty (brak konieczności rejestracji itd).

Z punktu widzenia użytkownika to strona jest bardzo dobrze zbudowana, bo wchodząc od razu wiemy czemu służy, w przeciwieństwie do np. wspomnianego tutaj daty.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie projekt bardzo ciekawy i przydatny pod warunkiem zachowania jak największej prostoty (brak konieczności rejestracji itd).

z początku tak właśnie miało być, ale rejestracja i weryfikacja daje pewność, że jakiś dowcipniś nie doda naszego maila, czy numeru telefonu i nie dostaniemy nagle miliona powiadomień o różnych bzdurach :) rejestracja jest szybka i darmowa, nie potrzeba dodawać nawet imienia i nazwiska, także nie widzę tu problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności