Skocz do zawartości

Dlaczego ludzie nie chcą budować wlasnego zaplecza


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego ludzie nie chcą budować wlasnego zaplecza, ale za to tracą mase czasu spamując moje (i nie tylko moje) blogi?

Zaznacze, moje blogi nie są preclami, dlatego mam wtyczki antyspamowe, ale jak ktos sie dostanie jednak, spam z nich regularnie kasuje.

Nie mam o to żalu, ale przecie, mogli by przez ten czas postawic sobie troche zaplecze i jechac na swoim, prawda?

Napewno lesze by bylo to, niz jechac na obcych blogach.

p.s.

Czasem też komentuje mocne dowollow blogi z linkiem, ale mam zaplecze

p.p.s.

A może oni tez maja zaplecze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że zaplecze pojedynczej osoby* jest (mówiąc kulturalnie) niewiele warte.

*- Oczywiście dotyczy to osób spamujących na jedno kopyto i wrzucających wszystko w 10 kopiach na 1 domenę i 1 serwer. Lepiej mieć linki z większej puli ip/domen, np. na Twoich autoblogach.

Smutne ale prawdziwe.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecie o tym wlasnie p[isze.

Jak masz swoje zaplecze, nawet na 1 ip - mozesz dodac jego do swl.

Jesli to nie pasuje - Jeszcze naprzyklad mozna dodac zaplecze do swl.

:shout:

A dopiero potem jechac dodawarka xrumer 4.

Ale moje blogi spamowane sa reczne.

Podziwiam, tyle pracy i w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz nofollow w komentarzach?

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ludzie nie chcą budować wlasnego zaplecza, ale za to tracą mase czasu spamując moje (i nie tylko moje) blogi?.....

- bo po co wydawac kase na zaplecze ?

- na ilu IP postawie zaplecze ?

- nie raz na fraze zaplecze nie wystarcza i ładuje się czym sie ma pod ręką

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może najzwyczajniej niektórym się wydaje, że pozycjonowanie = Adder klepiąc nim linki z góry na dół swojej listy blogów, katalogów i innych chyba też jakieś fora można tym spamować.

Wiesz mógłbym zadać takie pytanie jaki sens jest spamowania komentarzy bloga w których jest często po 40 linków i więcej ?

A jednak są tacy co to robią.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gielo zrób jeden test (ja robilem) miej na jakiejśc stronie 200 - 300 linków następnie dodaj do niej ten testowy zeby się przekonac czy coś on da czy nie na fraze mega niszową np "papier w kratkę czerowną" i zobaczysz czy link z "farmy linków" nic nie daje

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem daje, ale pytanie brzmi posta inaczej.

Jasne, jak ktos juz ma zaplecze, podpiete 3 swl (weblink, linkme seonet) i ma nadmiar czasu - czemu nie pokomentowac blogi.

przed tym zainstalowac wtyczke ff co pokazuje nofollow, zbadac gdzie inne spamuja, zroboc sobie liste blogow i - jazda.

ale nie zamiast budować wlasnego zaplecza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to taka nasza ludzka a może nawet bardziej polska natura. "Jak tu zrobić aby sie nie narobić"

Często pojawiają sie "super" automaty do spamowania ale nigdy nie pokazuje sie automat do budowania sensownego zaplecza, a Ci co robią jakieś tam generatory to raczej za wspaniałe nie są to produkty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xannie, mam 40 lat, ale tez w ten sposob zaczynalem 3 lata temu.

Wiadomo, kazdy link sie liczy, ale wazne, aby w pewnym momencie zrozumiec, ze lerpej miec swoje i pewne zaplecze,

niz komenty w blogach ktore moga byc usuniete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jest jeszcze problem tego typu, że wielu pozycjonerów utożsamia zaplecze ze śmietniskiem do SWL.

A to niestety dwie różne sprawy :)

Na zaplecze trzeba mieć czas, środki, pomysł i wiedzę.

I jest to dosyć duża bariera wejścia dla wielu.

Pozdrawiam,

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajcie ze domeny czy serwer to duza kasa....caly czas gadka ile to kosztuje itp,ale jakby ktos kto zaczyna kupil kilka domen i serwer to malym nakladem pracy zwroci mu sie to z lekka nawiazka i jeszcze bezdie mial zaplecze...unikalne rzecz jasna

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, dobrze napisales, ale pewnie jest wiele osob, co nie ma czasu nawet na klonowanie gotocow.

co do ceny na serwery - faktycznie na jednym dreamhost czy hostgator za 100 dolarow rocznie (200 zl.) mozna naprawde sporo upchac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności