Skocz do zawartości

Spambot Nowy program do automatycznego dodawania linków


Spambot

Rekomendowane odpowiedzi

Spambot

Chciałbym zaprezentować nowy program do automatycznego i półautomatycznego dodawania linków na stronach, opisów, słów kluczowych w katalogach

działa na większości stron typu CMSy, Fora, Shoutboxy, Komentarze, Księgi gości.

Na stronach bez tokenów pozwala na automatyczną rejestracje wielu kont wraz z wypełnianiem

wszystkich informacji typu login, hasło, strona, podpis itp dodatkwo można ustawić na poczcie na tlenie aby program sam klikał w linki

wymagające na potwierdzenie rejestracji.

Inne ciekawe opcje

Możliwość dodawania linków przez używanie losowych bramek proxy

Spis katalogów z możliwością dodawania własnych

Podświetlanie słów na stronach

Losowe mieszanie słów kluczowych, opisu

Możliwość ustawienia przedziału dodawanych stron

Często na forach i cmsach kolejne strony kończą sie numerem np id=1 w programie możemy wygenerować strony z odpowiednimi numerami na ktorych będą dodawane linki,

wygenerować możemy zarówno linki których końcówka konczy się numerem jak i wygenerowywać linki z numerem w środku lub generować przemienne linki.

Możemy to używać nie tylko do spamowania ale i róznież do np odwiedzania profili użytkowników, niektóre cmsy i fora np IPB zapamiętują w profilu kto ich ostatnio odwiedzał możemy wygenerować sobie linki każdego usera czyli np od index.php?showuser=1 do index.php?showuser=9999 ustawic program na 1 sekunde i kliknąć start spam,

wtedy program odwiedzi każdy profil.

Zaawansowane wyszukiwanie stron w googlu

Pozwala to na wyszukanie w googlu wszystkich linków z podaną przez nas frazą aż zabraknie wyników, np chcemy dodawać linki w cmsie w którym artykuły mają postać readarticle.php?article_id=

wpisujemy więc to zapytanie ustawiamy wyszukiwanie na 100 wyników i klikamy szukaj program wyszuka wszystkie strony które zawierają tą treść i doda do listy

stron spamowanych, dodatkowo możemy po wyszukaniu stron zawierających takie linki zamienić je np na register.php dzieki czemu zamiast wchodzic odrazu do artykułu

przechodzimy na strone z rejestracją i możemy pozakładać konta na wszystkich stronach opartych na tym cmsie.

Program posiada dużo więcej różnych opcji więcej w opisie na stronie domowej programu

Opis programu spambot

W programie zastosowałem ochrone własnych stron przed ludźmi używających go, aby uniemożliwić zaspamowanie twojej strony umieść

na serwerze gdzie znajduje się twoja strona plik spambot.txt a w nim wpisz spambot.pl a przy próbie wykonania na niej spamowania program wyswietli komunikat ze spamowanie nie moze byc wykownane poniewaz na serwerze znajduje sie plik spambot.txt

Program napisany niedawno wiec mogą być w nim jakieś drobne usterki o których prosze pisać

na spambotpl[at]o2.pl lub na mojej stronie, także jak macie jakieś propozycje co można by było poprawić

lub dodać do programu to piście, postaram sie to dodać.

Zapraszam do pobrania wersji Demo znajdującej się na mojej stronie i opini na temat programu

cena pełnej wersji 100zł

Sprzedam komplet 25 programów do pozycjonowania za 69zł - szczegóły na stronie spambot.pl SEO -
wystawiam fv vat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A jak by tak przykładowo mógł chodzić po blogach, sprawdzać wszystkie wpisy-podstrony i wypluwać je w postaci spisu, wraz z ilością linków wychodzących i PR podstrony, i jeszcze sprawdzał jakiego rodzaju są linki w nickach osób się wpisujących w komentarzach ;P, jak by tak się dało to ja bym takiego spamo-automata kupił :)

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, nie bądzcie tacy konserwatywni:) W końcu ktos nazwał rzeczy po imieniu i się z tym nie szczypie. Moim zdaniem tak jest dużo lepiej niż sprzedawać dodawarkę spamującą fora "dla celów edukacyjnych". ;)

ps. Doceniam piekny gest i istnie ułańską fantazję autora skryptu:

W programie zastosowałem ochrone własnych stron przed ludźmi używających go, aby uniemożliwić zaspamowanie twojej strony umieść

na serwerze gdzie znajduje się twoja strona plik spambot.txt a w nim wpisz spambot.pl a przy próbie wykonania na niej spamowania program wyswietli komunikat ze spamowanie nie moze byc wykownane poniewaz na serwerze znajduje sie plik spambot.txt

:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolał bym genialny program generujący strony niż genialny program do spamowania.

Zazwyczaj jest tak że jak jakaś strona już jest zaspamowana to wszelakiej masci automatami wiec takie linki raczej mają mierną wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak by tak przykładowo mógł chodzić po blogach, sprawdzać wszystkie wpisy-podstrony i wypluwać je w postaci spisu

Gerdi ciwkawy pomysł z tymi wpisami napewno w przyszłości postaram sie to dodać, też by mi się takie coś przydało :)

widze że teraz panuje moda na generatory, spróbuje coś stworzyć może coś z tego wyjdzie

jednak zrobienie jakiegoś fajnego generatora zajmie kilka tygodni,

co do pobierania automatycznego wszystkich linków z jakiejś strony to zostanie to na jutro dodane

także na jutro dodam do programu wyszukiwanie emaili na stronach

Natomiast sprawdzanie aktualnego PR we wszystkich wyszukanych linkach oraz sprawdzanie pr aktualnie odwiedzanej strony spróbuje zrobić w ciagu jednego miesiąca

Tak z ciekawosci faktury wystawiasz czy to lewizna?

Jest to pierwsza strona na której reklamuje ten program póki co chce się zorientować czy wogle będzie zainteresowanie kupnem tego programiku

jeśli w ciągu miesiąca będzie schodzić około 10 sztuk to napewno zaczne wystawiać faktury, narazie niestety to niedostępne.

Fajnie że się nazwa podoba ;)

Sprzedam komplet 25 programów do pozycjonowania za 69zł - szczegóły na stronie spambot.pl SEO -
wystawiam fv vat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli program zdobędzie większą popularnośc to właściciele stron zaczą tworzyć pliki spambot.txt i po pewnym czasie program stanie się bezuzyteczny...

Wypróbuj nowy i ładniejszy katalog sklepów GdzieKupic.org.

Wykonam strony Internetowe, szablony WordPress, wizytówki firmowe, skrypty php. Portfolio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie przyznam że też miałem problemy ze znalezieniem rano tej wersji demo, link jest słabo widoczny, bo tylko na jednej stronie umieszczony. Dał bym w nagłówku wszyscy by widzieli ;)

Co do programu to sie przyznam ze po zobaczeniu go to nie rozumiem do czego to służy :D Wiec program chyba nie jest intuicyjny *(moja subiektywna ocena) albo nie jest skierowany do mnie więc mogę oceniać wizualnie. Mam trochę wolny komputer i zauważyłem że czasmi wolno sie kontrolki rysuja. A wogole dlaczego takie dziwny motyw ? Nie lepiej standardowy z windowsa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli program zdobędzie większą popularnośc to właściciele stron zaczą tworzyć pliki spambot.txt i po pewnym czasie program stanie się bezuzyteczny...

po mojemu mało prawdopodobne że program bedzie na tyle popularny że większość webmasterów bedzie tworzyć plik spambot.txt

Co do programu to sie przyznam ze po zobaczeniu go to nie rozumiem do czego to służy :) Wiec program chyba nie jest intuicyjny *(moja subiektywna ocena)

Rzeczywiście mogą być problemy z jego obsługą za kilka dni nakręce dokładne filmiki instruktażowe i wrzuce na stronke

No całkiem fajnie tylko zmień wygląd na standardowy

Dodam aby dało się ustawić wygląd na standartowy, w programie jest możliwość wyboru 75 skórek jak się ta główna nie podoba można ją zmienić na inną :)

W wersji Demo powinna być możliwość przetestowania chociaż jednej strony. Teraz jest zablokowany adres strony i dodany adres Googla. Nie można sprawdzić czy to działa i jak działa.

Można sprawdzić jak działa poprostu program wypełnia dane w formularzach wpisując strone www.google.pl

Sprzedam komplet 25 programów do pozycjonowania za 69zł - szczegóły na stronie spambot.pl SEO -
wystawiam fv vat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wersji DEMO proponowałbym możliwośc dodania do np. 30 stron. W SPRYTNE KATALOGOWANIE jest w DEMO podany jakiś limit w granicach kilkudziesięciu katalogów. Tutaj mi teog brakuje po jak można przeczytać wyżej, nie ma jak tego sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności