Skocz do zawartości

Skrypt odpowiedzi do matur


maritos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Znalazłem super temat na pewnym forum :D Naprawdę świetny. Widać jak maturzyści znają się na informatyce i programowniu.

https://forum.matura.pl/viewtopic.php?t=106

Pozdrawiam Maritos

Lustra magazynowe - Firma "Szymkowiak" - lustra przemyslowe

sklep-nurkowy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym mozna poznać, jak dobrze umiesz Google obsługiwac. Znaleźć przecieki z matury :D

U mnie na blogu (hmm... samoistnie TOP5 na "przecieki") fala komentarzy od pokemonów... gorzej, że te właśnie mają maturę zdawać... Plus oczywiście nieodłączne setki linków do arkuszy przeciekami na RapidShare...

Na blogu:

pozycjonowanie a etyka. A za parę dni słów kilka o smacznych i lekkostrawnych preclach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o tych debili z tego forum to nie wydaje mi się, żeby ktoś był na tyle głupi i w to uwierzył. Jak na moje oko wszyscy tam sobie robią jaja a ludzie nie potrzebnie się bulwersują. Ale swoją drogą to temat matura i przecieki to muszą być dochodowe anchory.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MKS zdziwilbys sie...:)

aż tak? :D

może dlatego, że studiuję informatykę od razu wiedziałem o co chodzi w kodzie, ale na logikę: jak ktoś mógł pomyśleć, że to da mu jakiekolwiek rozwiązanie. Jeśli są takie osoby to ręce faktycznie opadają:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, w każdej grupie wiekowej znajdzie się masa skretyniałych jednostek... (tak, ja też piszę w tym roku maturę i pragnę obronić swoich normalnych rówieśników :) ).

A te wszystkie tematy związane z przeciekami to przecież świetna sprawa dla spamerów, zobaczcie ile tam tego (w dodatku pewność, że to aktualne maile).

Edit: tego, czyli oczywiście maili pozostawionych przez osoby, które wierzą, że ktoś im wyśle przecieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności