Skocz do zawartości

Linkowanie z tej samej domeny


OSM

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie jak google potraktuje linkowanie tej samej strony (lub podstrony) z jednej domeny, ale różnymi anchorami.

Był już temat o linkowanie tego samego adresu różnymi anchorami w jednym wpisie w preclu, ale mi nie chodzi o to.

Chodzi mi natomiast o to, że:

mam adres, który będę linkował -> www.domena.pl

linkuję go z domeny www.domena2.pl

i tak na:

www.domena2.pl/strona1.html pojawi się link do www.domena.pl z anchorem ABC

www.domena2.pl/strona7.html pojawi się link do www.domena.pl z anchorem CDF

www.domena2.pl/strona6.html pojawi się link do www.domena.pl z anchorem FGH

www.domena2.pl/strona12.html pojawi się link do www.domena.pl z anchorem HIJ

itd.

Interesuje mnie pozycjonowanie na 4 anchory (tak dla przykładu).

Załóżmy, że taki system istnieje na 10 domenach. Czyli, że mam do wyboru linkować adres z 10 domen i na każdej z nich, na kilku podstronach umieszczę po jednym linku z anchorem. Przy czym na domenie znajdą się wszystkie 4 przykładowe anchory, każdy na innej podstronie domeny.

Czy może lepiej na każdej z domen dać link o jednym, określonym anchorze?

Wiem, że to pytanie z tych dla szklanej kuli :( ale jak google potraktuje taki anchory? Czy z jednej domeny lepiej dac link z jednym anchorem dla konkretnej strony czy kilka anchorów na różnych podstronach. Zastanawia mnie moc takich linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takiej zasadzie dzialaja systemy wymiany linkow rotacyjnych.

Wg mnie jesli strona z ktorej linkujesz ma wiekszy site niz 50 to jest to jak najbardziej korzystne rozwiazanie.

Co do takich stron, wiele razy ludziska tu pisali ze jak np do jednej strony z jednym anchorem prowadzia linki z paru tysiecy podstron to i tak G przydziela tym linkom mniejsza "moc".

PS. Sam tego nie sprawdzalem, ale logicznie myslac tak powinno byc. Staram sie zawsze stosowac metode ktora opisales wyzej i jak narazie z dobrym skutkiem.

pozdro.

Zwiedzaj multimedialnie TRÓJMIASTO z AUDIO PRZEWODNIKIEM - bądź indywidualny.

certyfikat energetyczny świadectwo energetyczne charakterystyka energetyczna

Tradycjonalne jak i modernistyczne DONICE doskonale się nadają do urozmaicenia mieszkania, miejsca pracy jak i ogrodowych zaciszy domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam tego nie sprawdzalem, ale logicznie myslac tak powinno byc. Staram sie zawsze stosowac metode ktora opisales wyzej i jak narazie z dobrym skutkiem

Chciałem to przetestować, ale Google tak ostatnio szaleje, że co test to inny wynik.

Jak narazie stosuję w/w technikę. Gdybym miał 100 domen to pewnie linkowałbym z każdej innym anchorem, ale jako że nie dysponuję taką ilością to jestem zmuszony improwizować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności