Jump to content

[Startup] Web-Tools.pl - Twoje Zaplecze, Monitoring Pozycji

Recommended Posts

Hm, u mnie moduł Analytics/Piwik działa bardzo dziwnie - raz są wyniki, a raz nie ma. Próbowałem na obydwu systemach.

Też to zauważyłem. Pierwszy klik na ikonkę wykresu powoduje wyświetlenie komunikatu o braku konfiguracji dla Piwik, ale drugi już bez problemu ładuje dane. I tak przy każdym odswieżeniu.

Druga sprawa: na wykresie pojawia mi się dwa razy wynik pobrania statystyk dla 26 października - czyli dnia kiedy zainstalowałem moduł. Pobrano identyczne dane i wrzucone są dwa razy do bazy. Od tego dnia jakby dane ze statystyk nie są atualizowane bo nie mam na wykresie danych dla 27 i 28 października.

• Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam,   W związku ze zmianami w formie prezentacji wyników Google konieczna była aktualizacja reguł rozpoznawania wyników, zostanie ona wdrożona przez system automatycznych aktualizacji reguł Goog

Nie ma z tym problemu - WT wspiera kilkadziesiąt wariantów różnych wersji językowych Google, dla holenderskiej strony są do wyboru: Google.nl (het internet), Google.nl (pagina`s in het Nederlands),

Czy w kolejnej aktualizacji może być uwzględnione taka rzecz: Obecnie jak odświeżam wyniki bo źle pobrało frazy np. 50 fraz. To w następnym dniu w zestawieniu TOP3/TOP10 wychodzą jakieś kosmiczne li

@freeup - W panelu linki dodawane są zawsze w kodowaniu UTF-8.

Kodowanie witryny należy ustawić w jej konfiguracji, zmiana nastąpi w ciągu kilku minut od zapisania.

Poprawka rozwiązująca zauważone problemy z Piwik jest do pobrania z zakładki System.

Problem pojawiał się gdy Piwik zwracały frazy z niepoprawnym kodowaniem znaków UTF-8.

Jeżeli statystyki nie są pobierane, należy przejść do ustawień witryny i sprawdzić czy status statystyk zwraca wartość "Powiązanie aktywne".

Jeżeli nie należy ponownie aktywować statystyki - przyciskiem "Zapisz i Aktywuj Monitoring"

@mkr - da się oddzielać linki <br> ?

Może uprzedzę odpowiedź. Da się. Schemat wyświetlania linków zmieniasz w ustawieniach danej strony zapecza. W tym samym miejscu gdzie podajesz jej kodowanie, ilość wyświetlanych linków, kategorię i zakładany site.

Freeup - Oczywiście

W tym samym miejscu gdzie zmieniasz kodowanie, możesz ustawić szablon linków. W twoim wypadku poniższa forma:

{#przed} <a href="http://{#url}" title="{#anchor}">{#anchor}</a> {#po} <br>

--update:

OSM uprzedził :) Dziękuję.

Edited by mkr

Witam

Jestem nowy w temacie pozycjonowania więc proszę bez śmiechów :-) Moje pierwsze pytanie zainstalowałem skrypt web tools wszystko poprawnie działa. Jedynie czego nie rozumie to dwie rzeczy w systemie web tools pierwsza to jak budować zaplecze? dodałem w "twoje linki" url mojej strony i anchor ale od kilku dni system nie przyznał ani jednego linka. W miejscu pakiet site linki jest 1/100 i 0% co to oznacza?

Druga sprawa szablon linków {#przed} <a href="http://{#url}" title="{#anchor}">{#anchor}</a> {#po} proszę wytłumaczyć jak prawidłowo zrobić opisczy trzeba wpisywać coś w miejsce {#anchor} czy też przed tymi znacznikami coś wpisywać czy za. najlepiej to jak ktoś podał by również przykład. Z góry dziękuje za pomoc.

Sieciowy Toster suchary z sieci.

http://www.sieciowytoster.pl

@Orsonik

@orson

ad1. nie przyznał bo to ty przyznajesz - trzeba dodać strony, na których mają być wyświetlane linki (Twoje strony zaplecza). To nie jest swl publiczny czyli musisz dodać swoje strony zaplecza i swoje linki jakie mają się wyświetlać na zapleczu.

ad2.

{#przed} <a href="http://{#url}" title="{#anchor}">{#anchor}</a> {#po}
to jest tzw. szablon wyświetlania linków czyli jak dodajesz link i uzupełniasz dane linku to automatycznie będą się podstawiać.
@orson

ad1. nie przyznał bo to ty przyznajesz - trzeba dodać strony, na których mają być wyświetlane linki (Twoje strony zaplecza). To nie jest swl publiczny czyli musisz dodać swoje strony zaplecza i swoje linki jakie mają się wyświetlać na zapleczu.

Dodałem w twoje linki wygląda to mniej więcej tak:

Linki rotacyjne

Url www.e-cepelia.com

Anchor:

* haft krzyżykowy

* ozdoby

* prezenty

* haft

* haft krzyzykowy

* robótki ręczne

* biżuteria

* na prezent

* hafty

* artystyczne

Nie wiem czy to ma jakiś sens natomiast na głownej stronie twoje zaplecza wygląda że wszystko jest ok czyli G-site rośnie. nie rozumiem tylko pozycji "twoje linki" z anchor`ami itd.

Edited by orson

Sieciowy Toster suchary z sieci.

http://www.sieciowytoster.pl

@Orsonik