Skocz do zawartości

Muszę popłakać, że nie mam przelewu


matkro

Rekomendowane odpowiedzi

mbank jest potwierdzam ;d

szybko coś w tym mc ;d

Faktycznie, mBank jest, ale nie tylko szybko coś w tym miesiącu, ale dziwnie. Czy ktoś zauważył dziwne spadki zarobków mniej więcej od 13 marca? Pomijając poprzednie spadki ze stycznia i lutego, związane zapewne z brakiem reklamodawców, tak w moim przypadku (i z tego co wiem, nie tylko w moim, bo dotyka też inne branże, z tego co zdążyłem się już dowiedzieć) dziwne spadki właśnie od 13 marca. Ruch mniej więcej ten sam, CPC, CTR mocno w dół. Już w styczniu i lutym było słabo, ale 13 marca to taka graniczna data naprawdę ostrych spadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W listopadzie zaczyna sie sezon zakupów świątecznych , i taki stan rzeczy trwa do stycznia - lutego .

jezeli takich spadków się nie spodziewałeś, to zobaczysz co będzie w sierpniu ") .Pewnie połowa tego co masz teraz

A idąc tym tropem, w jakim miesiącu spodziewać się największych wzrostów? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli śmietnik, przez cały rok tak samo słaby. No, może jesienią i zimą jest lepiej, jak ludzie siedzą w domach, bo pogoda brzydka.

Tak czy siak, to nie jest wątek do dyskusji nad stawkami, tylko do bezsensownego płaczu nad tym, że jeszcze nie ma przelewu i nabijania w ten sposób licznika postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie będę płakał bo wstrzymałem płatności miesiąc temu :)

natomiast będę płakał ze szczęścia jak pod koniec maja przyjdzie ładna sumka :):)

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłaliśmy do Ciebie płatność z tytułu zarobków w Google AdSense w dniu 2013-04-21. Płatność powinna niedługo pojawić się na Twoim koncie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Podsumowanie płatności po zalogowaniu się na konto. Znajduje się tam również numer referencyjny umożliwiający śledzenie płatności oraz jej odbiór.

Jutro kasa będzie:D

Sprzątanie po zgonach https://sprzataniepozgonach.pl/

Dezynfekcja i dezynsekcja https://www.isotech-pestcontrol.pl/
Ptaszyniec kurzy https://zwalczanie-ptaszynca.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności