Skocz do zawartości

Wordpress wtyczka - pozyskiwanie kontaktów


kokus

Rekomendowane odpowiedzi

Opisałeś to tak, że trzeba się domyślać co masz na myśli.

 

Może coś takiego:

https://pl.wordpress.org/plugins/affiliates-manager/

 

Albo po prostu szukaj:

https://pl.wordpress.org/plugins/search/Affiliate/

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Opiszę to na przykładzie
Mam stronę, na której oferuję import samochodów z zagranicy. Chcę nawiązać współpracę ze stronami internetowymi z branży motoryzacyjnej.
Współpraca by polegała na tym, że na stronach partnerów umieściliby formularz zamówienia samochodu. Wypełniony formularz ze strony partnera wysłany by był do mnie na stronę. Jeżeli dojdzie do finalizacji transakcji, naliczam partnerowi prowizje.

Dziękuje okazwłoka za pomoc

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2022 o 11:58, kokus napisał:

Współpraca by polegała na tym, że na stronach partnerów umieściliby formularz zamówienia samochodu.

Wiec trzeba napisać komunikację przez coś w rodzaju API. Na stronach partnerów umieszczasz formularz = klienta, który przesyła dane do jakiegoś centralnego punktu = serwera. WP w nawet nie jest do tego potrzebny.

 

Proszę.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
On 6/24/2022 at 4:58 PM, kokus said:

Witam
Opiszę to na przykładzie
Mam stronę, na której oferuję import samochodów z zagranicy. Chcę nawiązać współpracę ze stronami internetowymi z branży motoryzacyjnej.
Współpraca by polegała na tym, że na stronach partnerów umieściliby formularz zamówienia samochodu. Wypełniony formularz ze strony partnera wysłany by był do mnie na stronę. Jeżeli dojdzie do finalizacji transakcji, naliczam partnerowi prowizje.
penalty kick online
Dziękuje okazwłoka za pomoc

Wystarczyłoby utworzyć formularz do adresu URL domeny z parametrem partner i zainstalować podstawową wtyczkę partnerską. Musiałbyś także przetestować wtyczki z oficjalnego repozytorium, ponieważ ich nie znam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Współpraca by polegała na tym, że na stronach partnerów umieściliby formularz zamówienia samochodu. Wypełniony formularz ze strony partnera wysłany by był do mnie na stronę. Jeżeli dojdzie do finalizacji transakcji, naliczam partnerowi prowizje."

Co dokładnie oznacza, że formularz ze strony wysłany byłby na stronę? Nie prościej wysłać go na mail?

 

Wykonamy każdą wtyczkę wg zamówienia klienta.

programowanie | SEO | WordPress | baSap.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
On 1/31/2024 at 5:41 AM, baSap said:

"Współpraca by polegała na tym, że na stronach partnerów umieściliby formularz zamówienia samochodu. Wypełniony formularz ze strony partnera wysłany by był do mnie na stronę. Jeżeli dojdzie do finalizacji transakcji, naliczam partnerowi prowizje." 

Co dokładnie oznacza, że formularz ze strony wysłany byłby na stronę? Nie prościej wysłać go na mail?

happy wheels

Wykonamy każdą wtyczkę wg zamówienia klienta.

Zgadza się, utworzenie formularza ze strony internetowej jest bardziej skomplikowane niż wysłanie go e-mailem.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności