Skocz do zawartości

Narzędzia do wyceny strony? Jak wycenić stronę?


INOMan

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już piszesz ad personam, ze ktoś jest zabawny to zacznij od siebie. 

  • Like 1

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, INOMan napisał:

Zgredzie, a nie uważasz, że ostatnio stałeś się trochę bardziej toksyczny niż zwykle? Ku przemyśleniu....

 

Podtrzymuje to co napisałem - zacznij od siebie. Na tym można zakonczyc dyskurs. :) Pa!

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to zaczynam od siebie.

 

Co napisałem? Że chcę sprzedać swoje MFA.

 

Co dostałem w odpowiedzi:

 

1) że mam sprzedać swoje MFA poniżej kwoty 5-cio cyfrowej, bo tak się to wycenia - sprzedaż za przychód z adsense w ciągu 12 miesięcy, i jeszcze mam dawać gwarancje i wsparcie techniczne. Mówimy o serwisie który nieprzerwanie zarabia od ponad 10 lat i kilkuliterowej domenie (poniżej 10 znaków).

 

2) natomiast wszystkie inne strony MFA to kury znoszące złote jaja, których nikt nie chce sprzedawać

:D :D :D

 

To jest w cholerę zabawne, tak samo jak osoby prezentujące wobec mnie taką logikę.

Tak czy inaczej chyba tutaj już chyba niczego ciekawego się nie dowiem, więc też pa.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, INOMan napisał:

@Finan piszesz:

 

"Powiem tak, zagwarantujesz zwrot inwestycji po 4 latach? a potem zarobek? Na pewno nie."

 

a za chwilę:

 

"Dokładnie tak bo po co sprzedawać kurę znoszącą złote jaja?"

 

To chyba lekka sprzeczność?

@INOMan Nie ma tu żadnej sprzeczności bo Ty nie zagwarantujesz w jakiejkolwiek umowie że po 4 latach będę miał zwrot inwestycji, a potem zarobek, nawet jakbyś to gwarantował w umowie na piśmie, to sorry ale za 4 lata może być tyle zmiennych że ...............

A jeśli serwis przynosi dochód raczej się go nie sprzedaje, no poza kilkoma przypadkami ale można je wyliczyć na palcach jednej ręki.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, nikt Ci tego nigdy nie zagwarantuje, chociażby dlatego, że po sprzedaży traci się kontrolę nad serwisem.

 

Gwarantując Ci cokolwiek, musiałbym to obudować setkami warunków które musiałbyś spełnić.

Dlatego nikt nie daje gwarancji przyszłego zarobku przy sprzedaży serwisu internetowego, to jest absurd.

 

Napisałem dlaczego chce sprzedać - nie mam za bardzo czasu się nim zajmować, mam lepsze, bardziej dochodowe zajęcia.

 

Natomiast gdybym miał za taką niską kwotę sprzedawać jak tutaj piszecie, to wolę to zostawić niech leży, w ciągu 2-3 lat nie robiąc dalej nic poza odnowieniem domeny, zarobię kwotę za jaką Ty byś chciał to kupić.

 

Tak przy okazji jakbyś chciał wiedzieć to branża kulinarna jest jedną z najlepszych do zarobku zarówno w MFA jak i programach partnerskich.

 

Co kilka miesięcy ktoś się mnie pyta czy chcę sprzedać, dlatego myślałem, że może tutaj na tym szacownym forum czegoś ciekawego się dowiem jak to najlepiej wycenić.

Niestety nie bardzo się udało, no ale przynajmniej trochę się pośmiałem.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, INOMan napisał:

Tak przy okazji jakbyś chciał wiedzieć to branża kulinarna jest jedną z najlepszych do zarobku zarówno w MFA jak i programach partnerskich.

A widzisz, jak kiedyś prowadziłem PP to myślałem że najlepsza branża to gołe d....y, ale jak widać wyprowadziłeś mnie z błędu.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że to najlepsza branża, tylko jedna z najlepszych. Naucz się czytać ze zrozumieniem.

 

Co do "gołych bab" to przespałeś najlepszy okres, kiedy były tak zwane dialery, na tym zarobiłem kupę kasy.

 

No chyba, że jesteś ze starej gwardii i też to robiłeś, to zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, INOMan napisał:

Naucz się czytać ze zrozumieniem.

Panowie Nie ma się co napinać. Została przestawiona oferta i tyle... Jak to się mówi rynek sam ją zweryfikuje lub już zweryfikował ....

  • Like 3

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, INOMan napisał:

Co do "gołych bab" to przespałeś najlepszy okres, kiedy były tak zwane dialery, na tym zarobiłem kupę kasy.

@INOMan Ja Ci życzę abyś sprzedał to nawet za 10 milionów.Nic mi do tego. Po prostu nie te czasy. Nie przespałem bo działałem coś we wróżkach (bardzo podobna branża) i też pada.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności